Automatický

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností

souhrn

Hualong.com vychází 13. června v 10:32. Jako přítel, který řídí, všichni doufají v bezpečnost. Dopravní policie bude provádět pravidelné kontroly donucovacích orgánů pro bezpečnost řidičů. Měli bychom aktivně spolupracovat. Nedávno však v Chongqingu V okrese Youyang došlo k protiprávnímu případu, kdy řidič odmítl policejní výkon. Řidič Ju byl zatčen za maření úředních povinností.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-0

  Hualong.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-1

  com. cn v 10:32 dne 13. června.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-2

   Jsem mimo město.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-3

   Jako přítel řízení doufám, že budu v bezpečí. Dopravní policie bude provádět pravidelné kontroly donucovacích orgánů z hlediska bezpečnosti řidičů. Měli bychom aktivně spolupracovat. Nedávno však v Čchung-čching došlo k nelegálnímu případu v okrese Youyang, kde řidič odmítl policii prosazovat zákon.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-4

   Řidič Ju byl administrativně zadržen v souladu se zákonem pro podezření z maření úředních povinností. Rozumí se, že zhruba v 9:00 28. května policie z Dopravní hlídkové brigády Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Youyang provedla silniční inspekce na 18 km provinční dálnice 409. Během procesu vymáhání policie jel z města Mawang auto do Mianxi.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-5

   Těžký nákladní vůz Yu B **** 2 ve směru do města vstoupil na kontrolní stanoviště. Muži zákona poté zkontrolovali nákladní vůz. Během výslechu řidiče Ju,Policie zjistila, že řidič neměl bezpečnostní pás podle potřeby. Následně policie potrestala řidiče v souladu se zákonem.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-6

   Řidič Ju byl však náhle emotivní. Vytrhl řidičský průkaz a řidičský průkaz policii třikrát a odmítl cestovat. Rozhodnutí o trestu bylo podepsáno a řidič také hlasitě urazil policisty na místě,Policie muže v souladu se zákonem okamžitě předvolala, ale on odmítl spolupracovat a stáhl a tlačil policisty.

Muž odmítl policii vymáhat právo a byl administrativně zadržen pro podezření z maření úředních povinností-7

V současné době je řidič Ju administrativně zadržen orgánem veřejné bezpečnosti na 5 dní pro podezření, že brání policii ve výkonu jeho povinností podle zákona, a případ je dále zpracováván. Policie řidičům připomněla, že to stanoví článek 15 „zákona o trestech správy veřejné bezpečnosti“Každý, kdo brání výkonu svých povinností v souladu se zákonem, bude mít za následek varování nebo pokutu nejvýše 200 juanů; pokud jsou okolnosti vážné, bude zadržen po dobu nejméně 5 dnů, avšak nejvýše 10 dnů a může být pokutován nejvýše 500 juanů. .