Přírodní

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu

souhrn

Hualong.com.cn v 10:32 dne 13. června Ve více než 8 hodin večer 10. června narazil občan poblíž Jintian Mingdu ve Fuling City na ztraceného chlapce a předal ho místní policii. Vzhledem k tomu, že se dítě zdráhalo sdělovat informace o rodině, policie pomohla chlapci najít jeho rodinu prostřednictvím médií a okamžiků a nakonec si dítě po vyzvednutí rodičů vyzvedla.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-0

  Hualong. com. cn v 10:32 dne 13. června Ve více než 8 hodin večer 10.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-1

   června narazil občan poblíž Jintian Mingdu ve Fuling City na ztraceného chlapce a předal ho místní policii.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-2

   Vzhledem k tomu, že se dítě zdráhalo sdělovat informace o rodině, policie pomohla chlapci najít jeho rodinu prostřednictvím médií a okamžiků a nakonec si dítě po vyzvednutí rodičů vyzvedla. Na policejní stanici v Chongyi Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Fuling má dítě asi dva roky staré černé tričko a červené pantofle. Když dítě poprvé dorazilo na policejní stanici, dělalo mu potíže. Policie zvlášť nakupovala hračky a sledovala s ním kreslené obrázky.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-3

   Dítě pomalu plakalo.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-4

   Protože se však dítě zdráhalo mluvit, policie nemůže znát základní situaci dítěte a kontaktní údaje rodiče. To přináší velké potíže při hledání členů rodiny.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-5

   Policie následně doufala, že každý přijde pomoci najít rodinu dítěte prostřednictvím médií a momentů. Asi v 10 hodin té noci viděl rodič dítěte tuto zprávu v předaném kruhu přátel a okamžitě kontaktoval policejní stanici v Čchong-i. Po potvrzení, že se jedná o rodinu dítěte, policie dítě bezpečně poslala jeho rodiči. Policie připomene všem rodičům a přátelům: obvykle se o své děti dobře starejte, zejména nedovolte, aby nezralé děti byly z dohledu; pokud rodiče zjistí, že jejich děti jsou nezvěstní, měli by se včas ohlásit policii a čím dříve, tím lépe ; rodiče by navíc měli své děti naučit některé každodenní znalosti, jako jsou jména rodičů, kontaktní čísla, adresy domů atd.

2leté roztomilé dítě ztracené na ulici po 2 hodinách, policie pro něj našla jeho rodinu-6

.