Dějiny

Intimní „12580“ vesničanů

souhrn

Tianshan Net News, „Děvče, moje televize už nezobrazuje obrázky. Zdá se, že mě to rozbilo. Můžeš přijít do svého domu?“ Ozval se úzkostný hlas staříka Chen Bailinga na druhé straně telefonu. „Strýčku Chene, neboj se, hned půjdu!“ Odložila telefon a Liu Yuanyuan běžela do domu Chen Bailing ve vesnici! Liu Yuanyuan je členem Úřadu pro zemědělství a vodní zdroje v okrese Jinghe v Daheyanu

Intimní „12580“ vesničanů

Intimní „12580“ vesničanů-0

 Tianshan Net News, „Děvče, moje televize už nezobrazuje obrázky. Zdá se, že mě to rozbilo. Můžeš přijít do svého domu?“ Ozval se úzkostný hlas staříka Chen Bailinga na druhé straně telefonu.

Intimní „12580“ vesničanů-1

  „Strýčku Chene, neboj se, hned půjdu!“ Odložila telefon a Liu Yuanyuan běžela do domu Chen Bailing ve vesnici! Liu Yuanyuan je kancelář Jinghe County Agriculture and Water Conservancy Bureau ve vesnici Xialtore ve městě Daheyanzi. Zástupkyně kapitána pracovního týmu „Visit Huiju“ každý den přijímá několik volání o pomoc. Protože má veselou osobnost a dobrou povahu, vesničané k ní rádi chodí, kdykoli mají věci.

Intimní „12580“ vesničanů-2

  Vždy si najde způsoby, jak pomoci všem to zvládnout. Vesničané ji láskyplně označovali jako obyčejné číslo „Nejlepší pán“ - „12580“. Malá karta „spojuje“ masy, aby zahřáli jejich srdce. “Dobrý den, je to Liu Yuanyuan z pracovního týmu? Předvčerem jste přišel do mého domu, abyste odeslali kontaktní kartu sentimentu lidí a řekl, že vás můžete kontaktovat pro cokoli.

Intimní „12580“ vesničanů-3

  Je to pravda? Vesničan Zhou Xionghua se předběžně zeptal Liu Yuanyuana na bolestivou zkušenost s nízkou mírou klíčení v důsledku problémů se semeny.

Intimní „12580“ vesničanů-4

  Týden poté, co vesnický tým přišel do vesnice, se dozvěděl, že Liu Yuanyuan byl pomocným agronomem. Chtěl jsem ji požádat, aby pomohla zkontrolovat kvalitu semen. Odložil telefon a Liu Yuanyuan kontaktoval techniky ze stanice pro správu semen v okrese Jinghe a šel k odběru vzorků na experimenty s klíčení.

Intimní „12580“ vesničanů-5

  Výsledky byly neuspokojivé. Míra klíčení nemohla dosáhnout ani 70%. Liu Yuanyuan okamžitě informoval Zhou Xionghua o novinkách a navrhl, aby si z rezervního fondu vybral odrůdu s vyšší experimentální klíčivostí. Na chvíli se zprávy rozšířily po celé vesnici: „Díky této dívce, která nám pomohla experimentovat, jinak budou semena zasazena a sazenice nebudou schopny držet krok.

Intimní „12580“ vesničanů-6

  Tento rok bude marný. také to bude velmi užitečné. Udržujte to dobře, bude to v budoucnosti ještě dlouho a určitě to budete moci použít. “Zhou Xionghua také pracoval jako propagandista ve vesnici.

Intimní „12580“ vesničanů-7

  Říká se, že jarní výsev lze použít pouze pro podzimní sklizeň. Kontrola kvality dobrých semen je první překážkou, která lidem otevře cestu k zbohatnutí.

Intimní „12580“ vesničanů-8

  V této překážce Liu Yuanyuan získal pro vesničany ztráty téměř 200 000 juanů.

Intimní „12580“ vesničanů-9

  V současné době vesničané sledují kontaktní informace na kartě, aby ji našli, kdykoli mají problémy, vyberou si semena, uvidí hnojiva, zvládnou úlevu od kritické nemoci a požádají o půjčku. do teď,Liu Yuanyuan udělal více než 60 velkých i malých věcí. Pro Liu Yuanyuan je proces domácích návštěv procesem porozumění situaci a řešení problémů.

Intimní „12580“ vesničanů-10

  Člen strany Shawujiang Awu Dahong řekl: "Nyní mám doma dvě krávy a nemůžu vydělat moc peněz.

Intimní „12580“ vesničanů-11

  V zimě musím každý den chodit s dobytkem. V létě to stojí peníze na cestu do hor. " . „Liu Yuanyuan si pamatoval neúmyslnou větu.

  Liu Yuanyuan se dozvěděl, že v posledních letech má vesnice velkou plochu pozemního oběhu a vysoký stupeň mechanizovaného obhospodařování, což uvolnilo hodně práce a mnoho lidí začalo hospodaření na dvoře za účelem zvýšení příjmů. Po několika dnech výzkumu a přemýšlení okamžitě uspořádala setkání vesničanů a navrhla ve vesnici zřídit „centralizovaný tým pro skladování“„K intenzivnímu chovu hospodářských zvířat každý den je zapotřebí pouze jedna osoba a osvobozená pracovní síla a export pracovní síly mohou také generovat příjem znovu, a to pomocí několika akcí. Tento návrh nečekaně podpořilo více než 40 vesničanů všech etnických skupin.

  Uspořádání chovatelského řádu, výběr času a umístění kloubu . . .

  Členům „centralizovaného týmu pro skladování“ bylo poctěno, že se následujícího dne ujali svých funkcí. „Koncentrovaný tým pro skladování“Člen Maimaijiang Al Dahun, který držel mobilní telefon, a všichni řekli: „Tato dívka je příliš namáhavá a je ve zprávách, aby pořídila můj dobytek. “ Podle předběžných výpočtů „centralizovaný tým pro skladování“ šetří práci a generuje příjem za jeden den. Až 4 000 juanů je nyní stále více vesničanů ochotných soustředit se na pasení hospodářských zvířat.

  Od chvíle, kdy byl Liu Yuanyuan a pracovní tým umístěný ve vesnici,650 vesničanů dostalo plynová kamna „láska“ zdarma, pečující podnik poslal chudým domácnostem 3600 juanů „milostný zemědělský materiál“, projekt vytvrzení a osvětlení venkovské silnice začal hladce, automatická a efektivní úspora vody 2000 akrů projekt renovace zavlažování šetřící vodu a Projekt stárnoucí renovace podzemních kapkových zavlažovacích potrubí na ploše 2 000 akrů přistál hladce . . . Jeden po druhém, jedna dobrá věc,Ve skutečnosti to zúžilo vzdálenost mezi Liu Yuanyuanem a vesničany a zvýšilo jejich vzájemné pocity.

  Mikroakce „naváže“ na uznání mas. Aby se zchudlé pojištění vesnice Jinhua zbavilo chudoby a co nejdříve znovu získalo důvěru v život, využila Liu Yuanyuan vládu města Daheyanzi k odeslání 33 úleva ovcím dobrý čas. Aktivně komunikujte s vyslanými jednotkami a nakupujte pro ně materiály a zároveň pomáhejte Bao Jinhuovi zvládnout postupy zlevněných půjček na chov. V současné době Bao Jinhua využil půjčku 50 000 juanů k rozšíření stáda na téměř 100.

  V dalším kroku plánují Liu Yuanyuan a Bao Jinhua naplánovat stavbu ovčích kotců a snažit se co nejdříve zbavit chudoby. Podobné věci se staly běžnými v životě Liu Yuanyuana ve vesnici. Držení lopaty, aby se obracela země a pěstování zeleniny pro starší Sun Guiying; návštěva každého, kdo vejde do domu, a pomoc s domácími pracemi a drobnými věcmi .

 . .

jedna po druhé „mikroakce“ zahřívají srdce vesničanů, ať Liu Yuanyuan upoutat pozornost lidí Díky upřímnému uznání se „12580“ vesnické pracovní skupiny stalo ve vesnici dobrým příběhem. .