Majetek

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří

souhrn

Uprostřed noci 9. června padl v Nankingu náhlý silný déšť a v některých částech města došlo k povodním a dešti, což způsobilo nepříjemné životy lidí. Déšť je pořádek. Policie městských orgánů veřejné bezpečnosti se drží svých funkcí a vyvíjí maximální úsilí o eliminaci rizik. Podle nouzového plánu prevence povodní a úlevy od sucha v Nanjing je policie ve službě 24 hodin denně den zajistit bezpečnost lidských životů a majetku a normální pořadí sociální produkce."Prší

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-0

 Uprostřed noci 9. června padl v Nankingu náhlý silný déšť a v některých částech města došlo k povodním a dešti, což způsobilo nepříjemné životy lidí.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-1

  Déšť je pořádek. Policie městských orgánů veřejné bezpečnosti se drží svých funkcí a vyvíjí maximální úsilí o eliminaci rizik.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-2

  Podle nouzového plánu prevence povodní a úlevy od sucha v Nanjing je policie ve službě 24 hodin denně den zajistit bezpečnost lidských životů a majetku a normální pořadí sociální produkce. „Silně prší, odnesu tě. “ V 8 hodin ráno se v bráně Huahongyuan č.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-3

  61, Zhujiang Road Street a policisty z Meiyuan nahromadilo více než 50 centimetrů vody.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-4

  Při povodni hlídala policejní stanice Úřadu veřejné bezpečnosti v Xuanwu. V této době obyvatelka komunity nahlásila Ji Jun, že její soused byl starší muž s rakovinou a dnes ráno šla do nemocnice na chemoterapii. Stařík však měl nepohodlné nohy a chodidla a jeho tělo bylo slabé. Stařík s vodou před dveřmi nemohl projít.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-5

  Ji Jun o tom nic neřekl, okamžitě si sundal boty, vyhrnul si kalhoty, odkapal do vody hluboké více než 50 centimetrů, přenesl staříka krok za krokem na stabilní cestu bez vody a poslal ho k starci. Poslán do taxíku s rodinou.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-6

  Uvolněte dopravní zácpy a zajistěte hladkou nouzovou evakuaci zachycených vozidel v bouřce,Oddělení řízení dopravy v Úřadu veřejné bezpečnosti v Nankingu rychle zahájilo plán reakce na mimořádné události a všechny policejní síly byly vyslány na silnici, aby posílily odvodnění vodních oblastí. Na mnoha silnicích ve městě se objevily různé úrovně stojaté vody, včetně Huangshan Road, Leshan Road, Yanshan Road, Fuyuan Street, Heyan Roadshui a Shenlong Road na Yingtian Avenue. Policie z různých brigád dopravní policie rychle dorazila na místo stojaté vody, aby zahájit práci na dopravním toku. ,A upozornit skupinu pro vodní záležitosti, aby provedla odvodnění.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-7

  Aby se předešlo nehodám, umístila policie na stojatou silnici také výstražné značky, které připomínají projíždějícím řidičům opatrnou jízdu. Asi v 10 hodin ráno, v první části silnice Fengtai South Road, se na silnici vytvořila louže kvůli nedokončené stavbě silnice a projíždějící vozidla nemohla normálně řídit.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-8

  Xu Chuanhui, kapitán první letky osmé letky dopravní policie, vedl policii k rychlému rozepnutí izolačního pásu, aby zabránil pádu vozidla do louže. Na jedné straně jsou vozidla přesměrována na vedlejší silnici, aby byl zajištěn silniční provoz. Po více než dvou hodinách bagrování byl počet nevyřízených vozidel účinně zmírněn a Xu Chuanhui a jeho kolegové již byli namočeni v dešti. Více než 60 lidí postižených katastrofou bylo bezpečně přemístěno.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-9

  Asi ve 13:00 odpoledne byla hora Qingliangmen u silnice č. 86 Huju v okrese Gulou v nebezpečí a půda se nadále posouvala.

Nanjingská policie vyvíjí maximální úsilí k prevenci rizik a ochraně bezpečnosti lidí během bouří-10

 Pod horou se vytvořil asi 2 metry krychlový val.

  Na místo vtrhli policisté z policejní stanice Gulou Sub-úřadu veřejné bezpečnosti Gulou a policejní stanice Huaqiao Road, vytáhli výstražný pás a odešli ode dveří ke dveřím, aby informovali obyvatele, aby se k hoře nepřiblížili. V jednotce č. 86 se dešťová voda nalévala do domovů obyvatel v prvním patře a policie mobilizovala vodní čerpadla, aby pomohla obyvatelům vodu vypustit. Aby byla zajištěna bezpečnost obyvatel v komunitě, policie a zaměstnanci komunity přesvědčili 20 domácností a více než 60 obyvatel, aby evakuovali své domovy a přestěhovali se do bezpečných oblastí.

  Nevzdávejte to, neopouštějte Kylinská policejní stanice obdržela policejní zprávu, že někdo byl uvězněn v autě, a navzdory silnému dešti vedoucí služby rychle zorganizoval personál, aby odnesl kajak na uvězněné místo.

  Všichni závodili s časem, aby připravili kajak, který zachrání život,Se silným pádlem na stranu zachyceného vozidla nebyly po prohlídce nalezeny žádné zachycené osoby. Vzhledem k tomu, že volající stále nebyl schopen kontaktovat policii a život a smrt uvězněných osob nebyly známy, všichni měli úzkost, ale trvali na tom, aby se nevzdali, a opatrně prohledali vozidlo.

  Po hodině byla uvězněná osoba konečně kontaktována a dozvěděla se, že unikla a opustila scénu sama. Ačkoli policisté, kteří se podíleli na záchraně, osobně úspěšně nezachránily uvězněné osoby, nakonec uvolnily svá visící srdce.

  Přestože byli všichni mírně unavení, stále se usmívali a aktivně se připravovali na další záchrannou akci.

Zdroj: Městský úřad veřejné bezpečnosti.