Ekonomika

Úřad veřejné bezpečnosti okresu Chengkou zahajuje protidrogové propagandistické aktivity

souhrn

Web Hualong.com informoval 13. června v 10:49, aby dále zvýšil povědomí veřejnosti o povědomí o drogách, drogové prevenci a kontrole drog a zvýšil povědomí mas o účasti v boji proti drogám a jejich schopnosti odolávat drogám. Nedávno úřad veřejné bezpečnosti v okrese Chengkou zahájil protidrogové reklamní aktivity v přeplněných oblastech. Během této činnosti policie propagovala širokou veřejnost, že drogy jsou škodlivé pro jednotlivce, rodiny a rodiny.Sociální újma, to samé

Úřad veřejné bezpečnosti okresu Chengkou zahajuje protidrogové propagandistické aktivity

Úřad veřejné bezpečnosti okresu Chengkou zahajuje protidrogové propagandistické aktivity-0

  Web Hualong. com informoval 13. června v 10:49, aby dále zvýšil povědomí veřejnosti o povědomí o drogách, drogové prevenci a kontrole drog a zvýšil povědomí mas o účasti v boji proti drogám a jejich schopnosti odolávat drogám.

Úřad veřejné bezpečnosti okresu Chengkou zahajuje protidrogové propagandistické aktivity-1

   Nedávno úřad veřejné bezpečnosti v okrese Chengkou zahájil protidrogové reklamní aktivity v přeplněných oblastech. Během této činnosti policie propagovala širokou veřejnost, že drogy jsou škodlivé pro jednotlivce, rodiny a rodiny. Zároveň zveřejnila protidrogové zákony, předpisy, pokyny a zásady.

Úřad veřejné bezpečnosti okresu Chengkou zahajuje protidrogové propagandistické aktivity-2

Poskytovat masám konzultační služby týkající se znalostí znalostí o drogách, kontroly drog a drogové prevence. Prostřednictvím této propagandy se dále zlepšila schopnost lidí rozpoznávat drogy, předcházet drogám a odolávat drogám, zvyšovalo se jejich povědomí o kontrole drog a jejich nadšení pro účast v bojích o kontrolu drog a byla vytvořena dobrá atmosféra kontroly drog. .