Přírodní

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:32. Nedávno se v komunitě po jídle procházel obyvatel Shapingby, Chongqing. Když ho málem zachytily kolíčky na prádlo padající z oblohy, byl tak vyděšený, že spěchal do zavolat policii o pomoc. Asi ve 21 hodin 10. června 2017 přijala Awada z velitelského centra příkaz vyslat policejní velení ze tří hlavních týmů 110 expresní divize Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Shapingba a řekla: Komunita v Shuangbei , Okres Sha

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-0

 Hualong. com, 13. června, 10:32.

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-1

  Nedávno se v komunitě po jídle procházel obyvatel Shapingby, Chongqing. Když ho málem zachytily kolíčky na prádlo padající z oblohy, byl tak vyděšený, že spěchal do zavolat policii o pomoc. Asi ve 21 hodin 10. června 2017, tři hlavní týmy divize 110 Express z Úřadu veřejné bezpečnosti okresu Shapingba, Sutian obdržel od velitelského centra policejní rozkaz, který zněl: Na obytnou budovu byla svržena ocelová vidlice v rezidenční čtvrti v Shuangbei v okrese Sha.

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-2

 Někdo se bál a požádal o pomoc policii. Policie se vrhla na místo incidentu.

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-3

  Jakmile jsem vstoupil do komunity, našel jsem velké množství lidí shromážděných v přízemí. Když všichni viděli, jak na místo dorazila policie, okamžitě vykročili vpřed a stěžovali si, že před deseti minutami večeřeli a ochlazovali se v zahradě dole v komunitě.

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-4

  Náhle uviděli blikající bílé světlo shora dolů. Pak jsem zaslechl hlasitý třesk a našel vidličku a tyč z nerezové oceli o tloušťce prstu a délce více než jednoho metru spadl z horního patra. Stalo se, že u vchodu do chodby stál starý muž.

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-5

  Ocelová vidlicová tyč „prošla“ deset centimetrů od levého ramene starého muže, těžce narazila na zem a ohnula se.

Obyvatelé, kteří se po jídle procházejí v komunitě, se bojí ocelových vidlic padajících z nebe-6

  Ačkoli není jisté, ke kterému obyvateli této ocelové vidlice vlastně patří,Ale lidé v přízemí stále rozhořčeně obvinili lidi nahoře, kteří „hodili“ ocelovou vidličku a tyč. A starý muž, kterého téměř zasáhla ocelová vidlice, byl k smrti vyděšený a nesouvislý. Zatímco policie uklidňovala náladu starého muže, řekla majetku a bezpečnosti komunity, aby zveřejnila oznámení, která jim připomínají, aby neházeli předměty ve vysoké nadmořské výšce, zejména pro obyvatele s dětmi a staršími lidmi, kteří musí do domu vstoupit.

 Propaganda je na místě, připomínky jsou posíleny a podle architektonických charakteristik obytných budov jsou markýzy nebo jiné přístřešky vhodně instalovány před vchod do chodby, aby se zabránilo opětovnému nebezpečí.

  Následně policie sledovala zaměstnance správy majetku obce a bezpečnostní pracovníky, aby jim zaklepali na dveře od dveří ke dveřím, ale kvůli příliš velkému počtu pater policie nenašla pachatele, který hodil vidličku a držel se na místě.

 Policie poté ohlásila situaci komunitní policii místní policejní stanice a vyzvala manažery komunity, aby odvedli dobrou práci v oblasti publicity a řízení bezpečnosti, aby zabránili opakování podobných věcí.

  Policie připomněla, že komunita je domovem a je na každém, aby udržoval bezpečnost.

Léto se blíží, stále více obyvatel se po večeři vydává na procházky, ale je zde také silnější konvektivní počasí, jako jsou silné bouře a v létě déšť. Pro veřejnost je nejlepší jít na procházku co nejdále do určité vzdálenosti od balkonu a okapů výškových budov, dbát na vlastní bezpečnost a předcházet bezpečnostním nehodám způsobeným padajícími předměty z vysoké nadmořské výšky. .