Průmysl

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:32. Nedávno vypil jeden muž ze Shapingby v Chongqingu kvůli špatné práci sám kousek bílého vína. Majitel restaurace byl tak opilý, že nemohl získat peníze a zavolal policii o pomoc. Asi v 16:00 dne 11. června 2017 přijali policisté Zhao Chuanbo a Sun Tingshun z týmu 110 Express Team v okrese Sha poplach o tom, že v restauraci na Zhanxi Road byl tyran

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-0

  Hualong. com, 13. června, 10:32. Nedávno vypil jeden muž ze Shapingby v Chongqingu kvůli špatné práci sám kousek bílého vína.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-1

   Majitel restaurace byl tak opilý, že nemohl získat peníze a zavolal policii o pomoc. Asi v 16:00 dne 11. června 2017 dostali policisté Zhao Chuanbo a Sun Tingshun z týmu 110 Express Team v okrese Sha poplach, že někdo jedl Bawangovo jídlo v restauraci na Zhanxi Road. Žádné peníze na jídlo.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-2

   Podle majitele restaurace Li se ten chlap přišel najíst do restaurace před půl hodinou a objednal si dvě masová jídla, část fazolového tvarohu a láhev bílého vína. Poté, co ten chlap dojedl, přešel Boss Li, aby uklidil nádobí, a oznámil, že to bylo celkem 53 juanů.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-3

   Mladý muž byl opilý a řekl, že nemá peníze, a poté, co dohovořil, usnul na stole. Chce šéf jíst Bawangovo jídlo?Potom zavolal na pomoc policii.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-4

   Policista několikrát vykročil a zakřičel, ale chlapec se neprobudil.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-5

   Policista se několikrát otřásl a chlapec se pomalu probudil. Mladý muž, který viděl policii, zlobil se a řekl, že zapomněl přinést peníze. Policie se znovu zeptala podrobně a chlapec byl tak opilý, že nemohl znát důvod.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-6

   Policie musela mladého muže odvézt na policejní stanici pod jeho jurisdikcí, aby vystřízlivěl. Po střízlivosti ten chlap řekl pravdu,Ukázalo se, že ten chlapík se letos jmenoval Chen, 30 let, a pracuje ve společnosti na náměstí Sanxia. V ten den kvůli mým vlastním chybám společnost ztratila velké zakázky a způsobila jí značné ekonomické ztráty.

Ten chlap snědl Bawangovo jídlo, ukázalo se, že je to likér a otupělý-7

   Podle předpisů společnosti byl požádán, aby rezignoval. Vedoucí mluvili odpoledne a řekli mu, aby to druhý den nepoužíval pro práci. Xiao Chen naštvaně vyběhl.

Náhodně jsem našel malou restauraci na nudný drink, jen abych zjistil, že jsem si při odhlášení nepřinesl peněženku ani mobilní telefon. Xiao Chen si později vypůjčil policejní telefon, aby zavolal kolegovi, aby poslal peněženku, zaplatil za jídlo a omluvil se šéfovi. .