Hra

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl

souhrn

Dayang News. Žena Liu byla hospitalizována při dopravní nehodě za jízdy ve vozidle poháněném Deng. Poté, co byla propuštěna z nemocnice, Liu žalovala soud v Xiangzhou v Zhuhai a požadovala odškodnění od řidiče a přepravní společnosti, kde pracovala za ztráty způsobené během jednoho roku hospitalizace. Žalovaná společnost věřila, že Liu byla podezřelá z „zavěšení postel". Soud v Xiangzhou nedávno o případu rozhodl,Odložil Liuiny nepřiměřené náklady na lůžko a partnera během hospitalizace

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl-0

 Dayang News.

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl-1

  Žena Liu byla hospitalizována při dopravní nehodě za jízdy ve vozidle poháněném Deng. Poté, co byla propuštěna z nemocnice, Liu žalovala soud v Xiangzhou v Zhuhai a požadovala odškodnění od řidiče a přepravní společnosti, kde pracovala za ztráty způsobené během jednoho roku hospitalizace. Žalovaná společnost věřila, že Liu byla podezřelá z „zavěšení postel". Soud v Xiangzhou nedávno o případu rozhodl,Zamítl nepřiměřené žádosti Liu o dotace na lůžko a stravu během doby hospitalizace a podpořil další přiměřené položky odškodnění.

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl-2

  Dne 25. listopadu 2014 se žalobce Liu nacházel ve vozidle vedeném žalovaným řidičem Dengem a narazil do jiného vozidla.

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl-3

  Při nehodě bylo zraněno celkem 30 cestujících ve vozech Liu a Deng. Brigáda Xiangzhou, oddělení dopravní policie z úřadu veřejné bezpečnosti města Zhuhai zjistila, že za nehodu byla plně odpovědná Deng. V době incidentu vykonával Deng své povinnosti ve společnosti Huimou Transportation Group Co. , Ltd.

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl-4

 , kde byl zaměstnán. Poté, co byl Liu zraněn, byl poslán do hospitalizace do Lidové nemocnice v okrese Xiangzhou ve městě Ču-chaj. Po diagnóze měla Liu rozdrcenou otevřenou zlomeninu distální pravé holenní kosti,Otevřená zlomenina dolní lýtkové kosti atd. Po 21 dnech léčby v nemocnici byl Liu převezen do Osteopathic nemocnice Haicheng v jeho rodném městě provincie Liaoning, aby pokračoval v léčbě.

Po autonehodě byla žena „visící postel“ hospitalizována po dobu jednoho roku, soud žalobu o odškodnění zamítl-5

  Poté, co byl Liu propuštěn z nemocnice, podal žalobu na soud v Xiangzhou a požadoval odškodnění od společnosti Deng a společnosti Hui Mo Transportation Group Co. , Ltd.

 , kde pracoval. Liu uvedla, že byla hospitalizována celkem 385 dní, během nichž byly náklady na léčbu,Společnost jí také přestala vyplácet mzdy za ošetřovatelské výdaje, dotace na stravu a další výdaje, což způsobilo ztrátu ztracené práce. Kromě toho byl 29.

  března 2016 Liu identifikován jako invalidita devátého stupně Soudním institutem soudního hodnocení Guangdong Corden Forensic Evidence a Liu za to zaplatil poplatek za posouzení ve výši 1 500 juanů. Liu požadovala od společnosti Deng a Hui Transportation Group Co. , Ltd. , aby vyrovnala výše uvedené ztráty v celkové výši více než 320 000 juanů.

 Po slyšení soud v Xiangzhou rozhodl, že na základě vyjádření a analýzy Dr. Lu by měla být běžná doba léčby a doba zotavení u zlomenin distální tibie do 6 měsíců. Soud přijal Liuovu žádost o přiměřené kompenzační položky, jako jsou náklady na ošetřovatelství, ušlé náklady na práci a kompenzace zdravotního postižení, ale zamítl Liuovy žádosti o poplatky za lůžko a dotace na jídlo během jeho nepřiměřené hospitalizace.

 Nakonec soud v Xiangzhou nařídil žalované společnosti Huimou Transportation Group Co.

 , Ltd. , aby žalobci Liu zaplatila náhradu 292612,7 juanů.

Žádná ze stran se neodvolala. (Reportér Guang Pao Chen Zhijia, korespondent Liang Qianwen a Wu Tiancheng).