Ekonomika

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást

souhrn

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-0

  Nedávno se na internetu stala populární pilulka, která tvrdí, že je schopna „dávat chlapcům a děvčatům, jak chcete“, a obchodníci s Weibo a WeChat je prodávali. Říká se, že pokud chcete porodit chlapce, používáte „mužský lék“ a pokud chcete porodit dívku, používáte „ženský lék“.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-1

   Mnoho žen se snaží vyzkoušet.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-2

   Opravdu tento lék funguje? Ředitel Ling Xiufeng z reprodukčního centra Městské nemocnice pro zdraví matek a dětí řekl:Spoléhání se na léky k určení pohlaví plodu není vůbec spolehlivé. U mužů a žen je třeba „magickou drogu“ rezervovat 20 dní předem. „Jak již bylo zmíněno výše, porodte chlapce a dívky, ovládejte je, jak se vám líbí, a získejte dvě lahve.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-3

  “ Xiao Liu, který se chystá mít druhé dítě, ukázal novinářům své okamžiky WeChat. Podle online prodejců tento lék zahrnuje orální „mužský lék“ a „ženský lék“Při topické léčbě začnou ženy užívat 4 tobolky denně 15 dní před menstruací. Po 2 měsících nepřetržité konzumace aplikujte topické léky ve stejné místnosti a poté budou moci porodit chlapce nebo dceru, jak si budou přát.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-4

   . „Cítím se trochu dojatý, hlavně poté, co mám velký poklad, chci vědět, jestli se mi tentokrát podaří porodit dívku. “ Řekl Xiao Liu. Ale když se zeptala prodejce na princip tohoto léku,Prodejce znovu zaváhal.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-5

   Prodejce rovněž uvedl, že léčivý přípravek je velmi krátký a jeho zakoupení v předstihu trvá 20 dní a účinek tohoto léčiva je naprosto zaručen. Pokud to nefunguje, je to všechno proto, že si zákazník zapomněl vzít léky. Odpověď odborníka: Složky léčivého přípravku nejsou známy, takže se nenechte zmást ředitelem Ling Xiufengem z reprodukčního centra městské nemocnice pro zdraví matek a dětí.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-6

  Pohlaví dítěte je určováno hlavně mužskými pohlavními chromozomy, to znamená, že rozhodujícími faktory jsou chromozomy X a Y.

Je „Obalový lék pro muže a ženy“ spolehlivý? Expert: Nenechte se zmást-7

   Narození chlapce nebo dívky závisí na tom, zda je oplodněním spermie X nebo spermie Y. Kombinace spermií a vajec je náhodná, není založena na vůli lidí a je zbytečné nechat ženy užívat léky. Složky těchto léčivých přípravků nejsou známy a svévolné užívání drog může vést pouze ke skrytějším zdravotním rizikům. Odborníci navíc analyzovali také „artefakty pro testování plodu“, které jsou v současné době na trhu.

   „Jejich principem je oddělení konkrétních lidských hormonů od hormonů metabolizovaných kojenci na těhotné ženy a reakce pomocí speciálních„ chemických směsí “. k určení pohlaví plodu. „Ředitel Ling uvedl, že není vědecké používat pohlavní hormony dítěte k odrážení pohlaví plodu. V procesu raného embryonálního vývoje, před vytvořením varlat a vaječníků dítěte, jsou tyto metabolity v těle matky v zásadě stejné.

Ano, index HCG může určit pouze to, zda jste těhotná, a nemá to nic společného s pohlavím plodu. Dopisovatel Shi Yue, reportér Zhang Qing.