Zdraví

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡

souhrn

V dubnu letošního roku Pekingská městská komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova uvedla, že za účelem řešení bytových potíží nových Pekingů a splnění jejich přísných potřeb provede pekinská městská komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova zvláštní alokační piloty pro nové Pekingy ve veřejném nájemním bydlení a samostatné výdělečné činnosti a bude poskytovat 30% bydlení., Zvláštní nájem a přidělení pro nové Pekingy. 12. června vydala pekingská městská komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova oznámení o projektu samostatného komerčního bydlení v Jindujiayuan v okrese Chaoyang

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-0

  Herald Business 21.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-1

   století V dubnu letošního roku Pekingská městská komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova uvedla, že za účelem řešení obtíží bydlení nových Pekingů a splnění jejich přísných potřeb bude Pekingská městská komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova provádět speciální alokační pilotní projekty pro nové Pekingy ve veřejném nájemním bydlení a samostatném bydlení a utratí 30%. % domů je speciálně přiděleno k pronájmu a prodeji pro nové Pekingové. Nyní pilot přichází! 12.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-2

   červnaPekingská městská komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova vydala oznámení, že projekt samostatného komerčního bydlení v Jindujiayuan v okrese Chaoyang zahájí zítra online žádost a 30% domů bude prodáno výhradně novým Pekingům. Podle zpráv se projekt bydlení Jindu Homestead nachází na západní straně východu A stanice metra Huangqu, Chaoyang North Road, okres Chaoyang. Hlavní typy jednotek jsou asi 76-90 metrů čtverečních, 389 sad dvou ložnic, asi 81-90 metrů čtverečních, 38 sad tří ložnic a celkový počet sad je asi 427 sad.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-3

   Průměrná prodejní cena tohoto projektu je 22 000 juanů / metr čtvereční (prodejní cena je upravena o ± 5% podle konkrétní podlahy a orientace) a cena je mnohem nižší než polovina ceny okolního komerčního bydlení. Projekt oficiálně zahájí online registraci žádosti o domácí nákup 13.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-4

   června v 10:00. Doba podání žádosti je 7 dní a konečný termín je 20.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-5

   června do 10:00. Adresa online aplikace: http://zzfws. bjjs. gov.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-6

  cn. Je třeba poznamenat, že projekt vlastního bydlení Jindu Homes v okrese Chaoyang poprvé v oznámení jasně stanoví: domácnosti s 2 a 1 osobou si mohou vybrat pouze 2 ložnice a níže a přednost mají rodiny s velkým počtem obyvatel. ,Udělejte humánnější přidělování bytů.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-7

   Podle Pekingské městské komise pro bydlení a rozvoj měst a venkova v příštích pěti letech Peking dále zvýší nabídku vlastního bydlení, dokončí 250 000 sad pozemků pro bydlení a v tomto roce dokončí 50 000 sad pozemků za účelem zlepšení obživy lidí, stabilizace cen bydlení a podpory trhu s nemovitostmi. Stabilní a zdravý vývoj poskytuje silnou záruku. V budoucnu již Peking nebude pořádat celoměstskou velkou loterii. Podle zprávV budoucnu již Peking nebude organizovat městskou velkou loterii a přidělování seznamů zaručeného bydlení bude provádět roční správu plánu, která bude distribuována a pod dohledem různých okresů.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-8

   Při řešení problémů rodin s nízkými a středními příjmy s bydlením v tomto okrese je zaměřen také na rodiny narozené v Pekingu bez bydlení v okrese, další rodiny narozené v Pekingu bez bydlení v okrese a osoby narozené v Pekingu rodiny bez bydlení v okrese (noví Pekingové). ) distribuce. Informace o přidělení budou současně zveřejněny na webových stránkách měst a okresů. Odkaz na pozadí: Co je nový Beijinger? Noví Pekingové žádají o veřejné nájemní bydlení a bydlení a mají přísné podmínky přístupu.

„Noví Pekingové“ si mohou kupovat domy od 13. dne s průměrnou cenou 22 000 juanů / ㎡-9

   Zaprvé, v Pekingu musí existovat stabilní zaměstnanost a odvětví, ve kterém se toto odvětví angažuje, nespadá do působnosti pekingského seznamu průmyslových zákazů a je v souladu s politikou uvolňování nekapitálových funkcí a kontrolou populace. Druhým požadavkem je požadovat, aby všichni členové rodiny neměli bydlení v Pekingu, neměli záznamy o koupi domu v Pekingu a nevyužívali dostupné nebo politicky založené bydlení. Třetí je propojení s politikou povolení k pobytu a vyžadování povolení k pobytu.

Ti, kteří žádají o veřejné nájemní bydlení, musí být mladší 45 let a ti, kteří žádají o samostatnou výdělečnou činnost, musí po dobu pěti let splňovat požadavky na placení sociálního zabezpečení a daní. Jaké podmínky musí noví Pekingové splnit, aby si mohli pořídit vlastní dům?Rodiny „nových pekingských“ bez bydlení, které pracují v okrese Chaoyang a dodržují pekingská omezení nákupu bytů (včetně manželů a nezletilých dětí, mezi nimiž musí být svobodné osoby starší 25 let). O koupi nemohou požádat tři typy rodin: jednou je rodina s bydlením v tomto městě; druhým je rodina, která má záznam o převodu domu do tří let; třetím je vyvlastněná a přemístěná rodina, která podepsala různé dohody o přesídlení v oblasti bydlení. (Zdroj: CCTV News Client Reporter: Yang Xiao).