Zápas

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby

souhrn

Web Hualong.com informoval 13. června v 10:49 o vytvoření kanceláře správy vozidel ve stylu Leifeng, která by masám poskytovala pohodlí při řízení služeb řízení automobilů. Od 10. června bude „Správa mobilních vozidel“ Wulong Traffic and Patrol Detachment využívat tržní den k návštěvě měst a vesnic a poskytování pohodlných a prospěšných služeb lidem. „Mobilní vozidla pro správu vozidel“ provádějí hlavně výměnu licencí, dotazy, nelegální manipulaci a další pohodlné služby správy vozidel a

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby-0

  Web Hualong.

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby-1

  com informoval 13. června v 10:49 o vytvoření kanceláře správy vozidel ve stylu Leifeng, která by masám poskytovala pohodlí při řízení služeb řízení automobilů.

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby-2

   Od 10.

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby-3

   června bude „Správa mobilních vozidel“ Wulong Traffic and Patrol Detachment využívat tržní den k návštěvě měst a vesnic a poskytování pohodlných a prospěšných služeb lidem. „Mobilní vozidla pro správu vozidel“ provádějí hlavně výměnu licencí, dotazy, nedovolenou manipulaci a další pohodlné služby správy vozidel a propagaci bezpečnosti provozu. Kancelář správy mobilních vozidel doposud řídila více než 50 obchodů s motorovými vozidly a řidiči, propagovala a přijímala konzultace více než 300 lidí, což značně usnadnilo veřejnosti, zkrátilo vzdálenost mezi policií a veřejností a vytvořilo dobrý obraz týmu pro správu vozidel veřejné bezpečnosti. , Spokojenost mas a stupeň sociální chvály se výrazně zlepšily a je to pro lidi skutečně výhodné a prospěšné.

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby-4

  Přivítán masami.

Wulong: Správa mobilních vozidel vstupuje do městských čtvrtí, aby poskytovala komfortní služby-5

.