Zábava

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh

souhrn

Hualong.com.cn v 10:55 dne 13. června (korespondent Liu Jianghua). V posledních dvou dnech, jako bobule dvou základen výsadby bobulí v Haokou Miao a Gelao Township, okres Wulong, Chongqing a Fenshuiling dvě výsadby bobulí základny vyzrály, letošní „Haokou bayberry“ „Sbírání a vypisování předehry již začalo. Rozumí se, že většina oblastí Haokou Miao a Gelao Township leží mezi 600-800 metry nad mořem.Vhodné pro bobule

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh-0

 Hualong.

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh-1

 com. cn v 10:55 dne 13. června (korespondent Liu Jianghua).

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh-2

  V posledních dvou dnech, jako bobule dvou základen výsadby bobulí v Haokou Miao a Gelao Township, okres Wulong, Chongqing a Fenshuiling dvě výsadby bobulí základny vyzrály, letošní „Haokou bayberry“ „Sbírání a vypisování předehry již začalo. Rozumí se, že většina oblastí Haokou Miao a Gelao Township leží mezi 600-800 metry nad mořem.

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh-3

 Je vhodný pro růst bobulí a má velké množství divokých bobulí, což je velmi vhodné pro rozvoj výsadby bobulí. V posledních letech městečko energicky rozvinulo odvětví bobulí, letos přidalo 1760 akrů k původním téměř 3000 akrům, a vybudovalo 2 demonstrační základny odvětví bobulí.

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh-4

  Očekává se, že do roku 2018 bude dosaženo velkého ovoce.

Wulong Haokou Township: Yexiang Yangmei "dříve" jde na trh-5

  „Výsadba bobulí je přizpůsobena klimatickým podmínkám,Splňuje také poptávku na trhu.

  Ekologizace životního prostředí, obohacení obyvatel a výrazné zlepšení kvality venkovského cestovního ruchu. Čerstvé bobule lze po prodeji prodat za 5–10 juanů za kočku (asi 12 000 juanů na mu), a za 30 juanů za kočku za bobulové víno, což výrazně doplní příjem lidí.

  „Představený osobou odpovědnou za městečko. Uvádí se, že bobule chutnají sladce a kyselě, s měkkým masemŠťáva je plná a má vysokou nutriční hodnotu. Má řadu léčivých hodnot, jako je trávení, ochrana před chladem, rozptyl tepla, protiprůjm, diuréza, léčba úplavice, tvorba tělních tekutin a žízeň, čištění střev. a žaludek a eliminuje hněv a hněv.

  Je to přírodní zelená zdravá výživa;, Má účinky odvlhčování, detoxikace, proti průjmům a únavě a je oblíbená většinou nadšenců pití.

  Nejlepší období sběru bobulí je od konce června do začátku července.

 Občané města Chongqing se mohou vydat na sbírání a cena sběru je 5–10 juanů. Mezi okolní malebná místa patří jeskyně Furong, Fairy Mountain, Zhuzixi, Tianjiazhai a Hongjundu.

Během dvou víkendových dnů se můžete se svým partnerem setkat při kempování a vychystávání a řídit se krásnou scenérií vesnice. .