Zábava

„Stanice Chunyu“ vyřešila během svého prvního výročí problémy více než 200 obyvatel

souhrn

„Stanice Chunyu“ vyřešila během svého prvního výročí problémy více než 200 obyvatel

„Stanice Chunyu“ vyřešila během svého prvního výročí problémy více než 200 obyvatel-0

  Zprávy z našich novin (korespondent Qian Nianhua, reportér Li Enbao) Včera ráno uspořádaly okres Jianye, Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení a další útvary oslavu prvního výročí založení „stanice Chunyu“ na náměstí komunity centrální obchodní čtvrti na ulici Shazhou. Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení zároveň oficiálně zahájil servisní měsíc „Návštěvy členů strany a kádrů sloužících členům strany do komunity“. Od 14.

„Stanice Chunyu“ vyřešila během svého prvního výročí problémy více než 200 obyvatel-1

   června 2016 “Od založení „Chunyu Inn“ se více než 200 členů strany v této oblasti stalo dobrovolníky strany a 17 komunitních organizací se hlásilo ke komunitě. Pobočka komunitní strany značně shromáždila potřeby a mikro aspirace majitelé a formulovali nabídku poptávky a nabídku služeb pro organizaci strany a členy strany, kteří se večírku hlásí, si nárokovali samostatně a uvědomili si „upřímnou službu masám“Podle Sun Wu, tajemníka pracovního výboru ulice Shazhou, v centrální obchodní čtvrti žije 3 000 obyvatel a více než 4 000 podniků.

„Stanice Chunyu“ vyřešila během svého prvního výročí problémy více než 200 obyvatel-2

   Stanice Chunyu efektivně mobilizovala členy strany, aby to „dostali dolů“, a povýšila obyvatele.

„Stanice Chunyu“ vyřešila během svého prvního výročí problémy více než 200 obyvatel-3

komunita „to může chytit“ a neustále podporovat dobrovolnou službu „dobře udělanou“, nejen že si vytvořila výraznou značku v provinciích a městech, ale takéRovněž demonstrovala výsledky práce na budování regionálních stran prostřednictvím vlastního průzkumu a praxe. Prostřednictvím „stanice Chunyu“ až dosud dosavadní členové strany hromadně požadovali 252 položek potřeb obyvatel a pomohli obyvatelům vyřešit více než 200 praktických problémů. .