Stipendium

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu

souhrn

12. června se konala tisková konference k vyhodnocení hodnoty servisní funkce lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu. Na obrázku je scéna tiskové konference. (Hlášení reportérem Zhao Minem) Sin-ťiang již dlouhou dobu láká turisty z celého světa k prohlídkám památek díky svému vynikajícímu přírodnímu ekologickému prostředí. Pokaždé, když je Sin-ťiang představen turistům, lidé všech etnických skupin v Sin-ťiangu budou také využívat Damei Xinjiang. ,Ekologicky udržitelná slova

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-0

 12.

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-1

  června se konala tisková konference k vyhodnocení hodnoty servisní funkce lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu.

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-2

  Na obrázku je scéna tiskové konference.

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-3

  (Hlášení reportérem Zhao Minem) Sin-ťiang již dlouhou dobu láká turisty z celého světa k prohlídkám památek díky svému vynikajícímu přírodnímu ekologickému prostředí.

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-4

  Pokaždé, když je Sin-ťiang představen turistům, lidé všech etnických skupin v Sin-ťiangu budou také využívat Damei Xinjiang. ,Ekologická a snesitelná slova, ale jak dobré je ekologické prostředí Sin-ťiangu? Existuje konkrétní hodnota k vyjádření? 12. června se reportér na tiskové konferenci dozvěděl o hodnocení servisní funkce lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu. Podle vědeckého hodnocení byla celková hodnota servisní funkce lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu v roce 2014 7 366.

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-5

 0,4 miliardy juanů, což odpovídá 79,4% ročního HDP Sin-ťiangu v daném roce. Mezi nimi je hodnota lesních ekosystémových služeb 489,08 miliard juanů a hodnota mokřadních ekosystémových služeb 247,524 miliard juanů.

Poprvé jsou zveřejněny hodnoty funkcí služby lesních a mokřadních ekosystémů v Sin-ťiangu-6

  Podle zpráv je hodnocení založeno na ochraně vody, ochraně půdy, fixaci uhlíku a uvolňování kyslíku, akumulaci živin, čištění atmosféry, ochraně biologické rozmanitosti,Celkem 26 ukazatelů v 8 aspektech, včetně ochrany zemědělské půdy a lesní rekreace, vypočítalo fyzické množství a hodnotu funkcí lesních ekologických služeb v Xinjiangu. Fyzické množství a hodnota funkcí ekologických služeb mokřadů v Sin-ťiangu byly vypočítány na základě šesti indikátorů, včetně ochrany biodiverzity, rekreace krajiny, skladování vody a regulace povodní, čištění vody, fixace oxidu uhličitého a uvolňování kyslíku. Li Gengsheng, zástupce generálního tajemníka lidové vlády autonomní oblasti, uvedl, že výsledky hodnocení byly zveřejněny poprvé, aby bylo možné komplexně pochopit a objektivně vyhodnotit stav a roli služeb lesního a mokřadního ekosystému v Sin-ťiangu v sociálních a hospodářský rozvoj a podpora udržitelného regionálního rozvoje.

  Rozložení lesnické vědy v Xinjiangu a řádný rozvoj jsou velmi důležité. Data vydaná tentokrát jsou hodnotícími daty roku 2014. Pokud jde o důvod, proč byla data zveřejněna po třech letech, Zhang Yutao, zástupce ředitele Ústavu ekologie Xinjiangské lesnické akademie, vysvětlil, že původním zdrojem těchto údajů bylo pole monitorovací data daného roku.

  Výsledky hodnocení jsou přesné a směrodatné. Tyto „počáteční“ údaje budou muset projít řadou příslušných oddělení,Jednotka prováděla opakované demonstrace, kalibrace a revize, takže její dokončení trvalo jen tři roky.

  V současné době údaje prošly kontrolou a certifikací domácí autoritativní expertní skupiny, která má silnou referenci odrážející hodnotu ekosystému a přírodního prostředí a pomáhá lidem pochopit a porozumět funkcím ekosystémových služeb. je to důležité pro ochranu životního prostředí, ochranu životního prostředí a ochranu životního prostředí v Sin-ťiangu.

 Ekologická konstrukce a další aspekty mají důležitý referenční význam.

  "V posledních letech je Xinjiang v ochraně lesů prominentnější. Stávající 2 200 hektarů hospodářských lesů v Xinjiangu přineslo nejen přímé ekonomické výhody, ale také hrálo důležitou roli v ekologických výhodách lesů. V budoucnu budeme pokračovat v ochraně lesních mokřadů. Projekt, zvětšit lesní plochu,Díky oblasti mokřadů a ochranného pásma mokřadů na národní úrovni vždy existují zelené kopce Xinjiang a zelená voda protéká dlouho.

„Zhang Yutao řekl. .