Finance

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu

souhrn

Odpoledne 12. prosince byl v prvním červnovém týdnu vyhlášen žebříček pro hodnocení grilování pod širým nebem u 75 okresních úřadů v městské oblasti Jinan. Mezi nimi bylo 44 úřadů, včetně okresního úřadu Jiefang Road v Lixii Na prvním místě se umístil okresní a Luoyuan okresní úřad v okrese Shizhong. Rozumí se, že od 1. června do 7. června bude společný hodnotící tým Městského řízení grilování pod širým nebem spolupracovat

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-0

  Odpoledne 12.

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-1

   prosince byl v prvním červnovém týdnu vyhlášen žebříček pro hodnocení grilování pod širým nebem u 75 okresních úřadů v městské oblasti Jinan. Mezi nimi bylo 44 úřadů, včetně okresního úřadu Jiefang Road v Lixii Na prvním místě se umístil okresní a Luoyuan okresní úřad v okrese Shizhong.

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-2

   Rozumí se, že od 1.

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-3

   června do 7. června bude společný hodnoticí tým pro správu grilování pod širým nebem pracovat s Úřadem městského výboru pro správu měst,Zkoumali jsme manipulaci s grilováním pod širým nebem a stížnostmi na poruchy ropného kouře, které obdržela horká linka občanské služby 12345, správa měst, ochrana životního prostředí, veřejná bezpečnost a další oddělení.

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-4

   Na 75 pouličních kanceláří v oblastech bez popálenin ve městě bylo přijato 384 stížností, 336 byly podány účinné stížnosti. Mezi nimi bylo 203 případů výparů z vaření, které rušily lidi, což představovalo 60.

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-5

  4%; 4 venkovní grilování, což představuje 1,1%; 100 grilování mimo restauraci, což představuje 29,8%; 29 hlukových poruch, což představuje 8,7%. Mezi nimi je okresní úřad Jiefang Road v okrese Lixia, okresní úřad Luoyuan v okrese Shizhong, okresní úřad Meilihu v okrese Huaiyin, okresní úřad Beiyuan v okrese Tianqiao, okresní úřad Dongfeng v okrese Licheng a Okresní úřad Pingan v Changqing District Place,Okresní úřad Shizhong Shiliuhe a další 44 úřadů se tento týden umístily na prvním místě v hodnocení.

Management grilování pod širým nebem poprvé zveřejnil vysvědčení v červnu-6

Úřad okresu Wenchang v okrese Changqing, úřad okresu Yaojia v okrese Lixia, úřad okresu Lashan v okrese Huaiyin, úřad okresu Daode Street v okrese Huaiyin a úřad okresu Zhangzhuang Road v okrese Huaiyin byli mezi následující hodnocení tento týden pět. Shizhong District Shiliuhe Sub-district Office, aby se zabránilo vstupu do ulic a komunitVe stavu „kouřového a spalujícího“ jsme trvali na provádění nočních inspekcí 3 společnými týmy donucovacích orgánů každý den od 19:00 do 24:00, přičemž jsme podle zákona objevovali a zakazovali nezákonné činy grilování pod širým nebem a soustředili jsme se na vysoký výskyt nezákonných činů, jako je obchodní ulice Central Park ve městě Lingxiu. .