Hra

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:49. Nedávno policie z policejní stanice Huolu Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Wulong obdržela poplach masy s tím, že vypukl požár v domácnosti naproti vládě města Huolu. Situace byla naléhavá a policie byla povinna ji řešit. Po obdržení policie policejní stanice Huolu okamžitě zorganizovala policii a Xieqina, aby se vrhli na místo požáru, a kontaktovali místní hasičský tým, aby s ohněm bojovali.Přijel

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů-0

  Hualong. com, 13.

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů-1

   června, 10:49.

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů-2

   Nedávno policie z policejní stanice Huolu Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Wulong obdržela poplach masy s tím, že vypukl požár v domácnosti naproti vládě města Huolu. Situace byla naléhavá a policie byla povinna ji řešit. Po obdržení policie policejní stanice Huolu okamžitě zorganizovala policii a Xieqina, aby se vrhli na místo požáru, a kontaktovali místní hasičský tým, aby s ohněm bojovali.

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů-3

  Po příjezdu na místo jsem se dozvěděl, že v kuchyni obyvatel, kteří začali hořet, byla nepoužívaná benzinová nádrž. Aby se zabránilo výbuchu benzinové nádrže, zajistila bezpečnost životů a majetku okolních obyvatel. Policie okamžitě rozdělila obsluhující personál na místě do dvou skupin, přičemž jedna skupina byla odpovědná za evakuaci diváků a zatažení kordonu; druhá skupina byla odpovědná za hašení požáru s hasičským sborem příslušnosti a několika lidmi. Společným úsilím všech byl oheň nakonec uhasen a nikdo nebyl zraněn.

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů-4

   Po vyšetřování byla požární nehoda způsobena nesprávným použitím elektrických pecí k vaření vody, poté policie připomněla přítomným lidem, aby vždy dbali na bezpečnost požáru a elektřiny, aby k takovým událostem nedocházelo. Při požáru policie rychle vyslala a zacházela s ní silně, čímž účinně chránila životy a majetek lidí.

Wulong: Policie a civilisté spojují ruce při hašení obytných požárů-5

Pouze v případě, že masy racionálně spolupracují a aktivně pomáhají při hašení požáru při zajišťování bezpečnosti, může být oheň uhasen včas a mnoho ztrát lze obnovit. Připomenutí policie: Pokud v létě používáte elektřinu, proveďte preventivní opatření, abyste zabránili požáru. .