Průmysl

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon

souhrn

Hualong.com, 13. června, 10:49, vesničan ve městě Wuyang Township v okrese Zhongxian, je matkou dvou dětí. Její manžel pracuje po celý rok venku, ale kvůli plicní nemoci poslal na 1500 jen rodina na půl roku. To je pro obživu celé rodiny. “Yan našel práci v obchodě s koženými botami ve městě. Aby jí pomohla řídit své dvě malé děti do az práce na motocyklu bez řidičského průkazu,Ale nečekaně

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-0

 Hualong. com, 13. června, 10:49, vesničan ve městě Wuyang Township v okrese Zhongxian, je matkou dvou dětí.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-1

  Její manžel pracuje po celý rok venku, ale kvůli plicní nemoci poslal na 1500 jen rodina na půl roku. To je pro obživu celé rodiny.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-2

  “Yan našel práci v obchodě s koženými botami ve městě. Aby jí pomohla řídit své dvě malé děti do az práce na motocyklu bez řidičského průkazu,Dopravní policie neočekávaně zjistila dopravní nehodu. Na jedné straně je majestátní zákon, na druhé realita chudoby.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-3

  Policista Li Yongjiang pohnul svým soucitem a zaplatil Yanovi pokutu ve výši 200 juanů z vlastní kapsy, aby zachoval důstojnost zákona a pomohl chudé matce. V 9:00 dne 2. června zřídil Li Yongjiang, civilní policista z letky veřejné hlídky č. 1, brigády dopravní hlídky, Zhongxian Public Security Bureau, kontrolní bod na silnici poblíž vesnice Caojiamiaotang ve městě Wuyang, aby zkontroloval projíždějící vozidla.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-4

 S náhlým „třeskem“ jsem viděl, jak před sebou spadl dvoukolový skútr na zem. Li Yongjiang spěšně vykročil vpřed, aby zkontroloval, a zjistil, že na obou dětech jela mladá žena a padla. Po pozorování tři z nich ne. Velké potíže.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-5

  Během inspekce Li Yongjiang zjistil, že žena nezískala řidičský průkaz a řídila dvoukolový motocykl bez řidičského průkazu.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-6

  Podle zákona,Policie se v souladu se zákonem připravila pokutovat Yana pokutou asi 200 juanů.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-7

  Yan věděl, že mu bude uložena pokuta 200 juanů, a doufal, že policie bude pokutována méně, ale v souladu se zákonem dostal pokutu 200 juanů.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-8

  Aby zaplatil pokutu, Yan zavolal, aby si půjčil peníze. Li Yongjiang se Yan zeptal Yan na konkrétní situaci, když viděl, že je to pro ni opravdu obtížné. Ukázalo se, že Yanův manžel pracoval venku.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-9

 Kvůli plicním onemocněním však bylo rodině na půl roku posláno zpět jen 1 500 juanů, ale dvě děti v rodině musely utratit a byl tam nemocný starší člověk, který potřeboval dlouhodobé léky.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-10

  Yan téměř bez dechu. Aby to vyšlo, našel Yan práci v obchodě s koženými botami ve městě Wuyang a zároveň se staral o dvě malé děti.

Chudá žena, která řídila bez řidičského průkazu, policie platí z kapsy a něžně prosazuje zákon-11

 Rozhodl se přivést dítě do práce. Když viděl, že Yanova rodina je opravdu velmi obtížná, policista Li Yongjiang se soucitem přestěhoval. Řekl Yan, že trest musí být vynucen, ale pokutu 200 juanů si za ni zaplatil sám.

  Nakonec Li Yongjiang zařídil, aby pomocná policie odvezla Yanovu motorku zpět do svého domova, a odvedla Yanovu matku a syna do obchodu s koženými botami, kde pracoval. V autě policie řekla Yanovi o nebezpečí řízení bez řidičského průkazu. Yan také uznal jeho chybu a slíbil, že v blízké budoucnosti požádá o řidičský průkaz motorového vozidla. Zároveň byl velmi vděčný za nadšení policie Pomoc.

.