Umění

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), slyšení 13. června V úterý ráno se šanghajský akciový index otevřel níže a pohyboval se v úzkém rozmezí. Předchozí silná výkonnost SSE 50 mírně poklesla, ale společnosti zabývající se barevnými kovy a uhlím si vedly silně. Mezi nimi sektor neželezných kovů ráno vyletěl o 2,44%. Mezi nimi měl denní limit kromě Zhongjin Linnan, Tianqi Lithium atd. Také společnost Hesheng Co., Ltd., Hanrui Cobalt, Xianglu Tungsten.

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí-0

  Securities Times (www. stcn. com), slyšení 13.

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí-1

   června V úterý ráno se šanghajský akciový index otevřel níže a pohyboval se v úzkém rozmezí. Předchozí silná výkonnost SSE 50 mírně poklesla, ale společnosti zabývající se barevnými kovy a uhlím si vedly silně. Mezi nimi sektor neželezných kovů ráno vzrostl o 2,44%. Mezi nimi měla denní limit společnost Hesheng Co.

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí-2

  , Ltd. , Hanrui Cobalt, Xianglu Tungsten Industry a 13 akcií jako Zhongjin Linnan a Tianqi Lithium vzrostlo o více než 4 %. Společnost Huatai Securities zdůraznila, že vzhledem k nedávnému maximu indexu amerického dolaru za téměř 20 let se očekává, že index amerického dolaru dosáhne vrcholu a potlačení cen neželezných kovů je obtížné posílit.

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí-3

   Kromě toho je většina současných neželezných kovů v těsné rovnováze mezi nabídkou a poptávkou, přičemž výdaje fixního kapitálu vstupují do slabého cyklu a jsou pevně prováděny reformy na straně nabídky. Očekává se, že úzká rovnováha mezi nabídkou a poptávkou bude pokračovat, a Očekává se, že ceny v letech 2017--2019 zůstanou relativně vysoké.

Sektor neželezných kovů vedl k růstu institucí ve dvou městech: sektor vstoupil do hodnotového rozmezí-4

  Lin Yang, analytik společnosti Dongxing Securities, je přesvědčen, že po tomto kole úprav sektor barevných kovů vstoupil do hodnotového rozsahu jako celek. Průmysl barevných kovů nemůže použít čisté ocenění k posouzení investičních příležitostí odvětví. Cenové faktory bude vždy první hnací silou.

   Lin Yang věří, že ať už se jedná o základní kovy nebo malé kovy s dobrými základy, ceny jsou v současné době v cyklu vzestupu. Podle současného tržního stylu je nízké ocenění a velká tržní hodnota v souladu se současnými tržními preferencemi. Investorům se doporučuje zaměřit se na neželezné společnosti s modrými třískami, jako jsou Luoyang Molybdenum, Zijin Mining a Jiangxi Copper.

(Securities Times News Center).