Válečný

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.

souhrn

(Zpráva reportéra Yuan Lei) Dne 12. června se zástupce tajemníka Strany pro autonomní region a předseda autonomní oblasti Xuekeliti Zacher setkal s Ling Hong, generálním ředitelem společnosti China Film Production Co., Ltd. a jeho strany. Ling Hong a jeho doprovod přišli do Sin-ťiangu tentokrát hlavně proto, aby zkontrolovali průběh projektu „Fresh Kanas“ filmového a televizního kulturního zábavního parku. Paige Media pod China Film Group a Xinjiang Kanas Tourism Development Co., Ltd.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-0

  (Zpráva reportéra Yuan Lei) Dne 12. června se zástupce tajemníka Strany pro autonomní region a předseda autonomní oblasti Xuekeliti Zacher setkal s Ling Hong, generálním ředitelem společnosti China Film Production Co. , Ltd.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-1

   a jeho strany. Ling Hong a jeho doprovod přišli do Sin-ťiangu tentokrát hlavně proto, aby zkontrolovali průběh projektu „Fresh Kanas“ filmového a televizního kulturního zábavního parku. Paige Media, dceřiná společnost China Film Group, podepsala dohodu o spolupráci se společností Xinjiang Kanas Tourism Development Co.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-2

  , Ltd. Společný podnik pro založení společnosti Kanas Tourism and Culture Investment Company.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-3

   Plánuje využít příležitosti natáčení v Kanas pro čínsko-americký koprodukční film „Black God Horse“ a vytvořit „styl Kanas“, který zahrnuje show, a muzeum, park a čtvrť. 》 Téma filmové kultury turistický ráj spotřeby. Xuekeliti Zaker vítá Ling Hong a jeho partu v Sin-ťiangu za účelem rozvoje kulturního průmyslu,Propagujte Xinjiang. Řekl, že Sin-ťiang, který představuje šestinu rozlohy Číny, je multietnická oblast, místo, kde se protínají a shromažďují čínské a západní kultury.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-4

   Integrovaná a rozmanitá čínská kultura a multietnická vynikající kultura jsou brilantní a okouzlující. Je nejen bohatý na přírodní zdroje a nádherné přírodní scenérie, ale také má hlubokou akumulaci lidských zdrojů. Je to jedna z provincií s nejbohatšími zdroji kulturního cestovního ruchu v Číně.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-5

   V současné době, v rámci rozvojových příležitostí, které přináší iniciativa „Jeden pás a jedna cesta“, vstupuje Xinjiang do období velkých investic a velkého rozvoje. Mnoho živých kulturních témat a bohatých zdrojů cestovního ruchu je teprve třeba vyvinout. Doufám, že společnosti jako China Film Group dále porozumí Xinjiangu a plně využijí jeho kulturní konotaci. Zvýšit rozvoj odvětví kulturního cestovního ruchu, aktivně integrovat vysoce kvalitní zdroje kulturního cestovního ruchu v Sin-ťiangu a provádět hloubkovou spolupráci s příslušnými místními podniky v Sin-ťiangu s cílem podpořit rozvoj a pokrok kulturního průmyslu v Sin-ťiangu; doufám, že příslušné finanční instituce zaplatí více pozornost kulturnímu průmyslu v Sin-ťiangu a pomoc v Sin-ťiangu při budování ekonomiky Silk Road s centrem kulturní vědy a vzdělávacího centra, které ukazuje světu bohatou a barevnou kulturu v Sin-ťiangu,Umožňuje také různým kulturám, aby se na této zemi směňovaly a prolínaly, sdílely možnosti rozvoje „Pás a silnice“ a nechaly barevnou kulturu i nadále vyzařovat vitalitu doby.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-6

   Ling Hong uvedl, že společnost China Film Group vždy přikládala spolupráci se Sin-ťiangem velký význam a doufala, že díky šíření filmových a televizních děl Kanasovy vynikající zdroje cestovního ruchu „zhasnou“ a stanou se novou vizitkou kulturního cestovního ruchu v Sin-ťiangu. Ochotně využít integraci podnikové kultury, kombinovat vysoce kvalitní zdroje kulturního cestovního ruchu, podnikové provozní schopnosti a finanční platformy k vytvoření nové formy spotřeby cestovního ruchu v Kanasu a šíření nekonečného kouzla Sin-ťiangu. Setkání se zúčastnila Tian Wen, členka stálého výboru stranického výboru autonomní oblasti a ministryně propagandistického oddělení.

Xuekeliti Zacker se setkal s Ling Hongem a jeho partou z China Film Co., Ltd.-7

.