Počítač

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci

souhrn

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-0

 Od 3. do 4. června 2017, k desátému výročí zavedení „zákona o bankrotu společnosti“, právnické fakulty Čínské univerzity v Renminu, oddělení právních záležitostí Čínské rady pro podporu mezinárodního obchodu, zákon o bankrotu Výzkumné centrum Čínské univerzity v Renminu a zákon o bankrotu v Pekingu 8.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-1

  Pekingské fórum o bankrotu a 10. výroční sympozium o implementaci „zákona o bankrotu společnosti“, které společnost sponzorovala, se konalo velkolepě v PekinguJedná se o velkolepé setkání teoretických a praktických kruhů v oblasti konkurzního práva.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-2

  Jiang Tairen, prezident druhé občanské divize Vyššího lidového soudu v Guangxi, a Zhou Jiakai, zástupce vedoucího výkonného soudu, přednesli na konferenci hlavní projevy a hodnocení hostů. Jiang Tairen, prezident druhé občanské divize Vyššího lidového soudu v Kuang-si, byl vyzván, aby přednesl hlavní projev na téma „Konkurzní proces - malá místa dělají velké věci“.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-3

  Prezident Jiang tomu věříPráce v konkurzních řízeních v Guangxi prošly vývojovým procesem od malých po velké, od méně k více, od rozsáhlých k normativním a poté k produktům vysoké kvality. Obecně lze říci, že existují dvě charakteristiky: Zaprvé, ačkoli je vrabec malý má pět vnitřních orgánů.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-4

  Guangxi je neporovnatelný s ekonomicky rozvinutými regiony, jako jsou Zhejiang, Guangdong a Šanghaj, pokud jde o ekonomický objem, a vykazuje pět hlavních „malých problémů“: 1. Ekonomický objem Guangxi není velký. Může to změnit? 2. Nedostatek soudní moci je objektivním jevem a nelze jej vyřešit v krátké době, ale máme způsob, jak jej vyřešit, jak jej vyřešit? 3.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-5

  Tým úpadkového soudu u soudu v Guangxi má 36 lidí a tým správce má více než tucet lidí. Celý okres má tým asi 50 lidí. Co mám dělat, když tým správce není silný? .

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-6

  4.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-7

 Guangxi má zhruba 100–120 bankrotů za jeden rok. Co mám dělat, když je počet bankrotů nízký? 5.

Konkurzní proces: malá místa mají velké věci-8

  Co mám dělat, pokud je velikost konkurzního fondu stále malá? 2.

  Akumulujte málo a vydělávejte více, ukazujte skvělé úspěchy. 1.

  Ekonomika není velká, ale loď je malá a je snadné udělat obrat. Existuje velká naděje na úspěch naší reorganizace. Pokud byl případ Beishen Pharmaceutical úspěšně reorganizován za 38 dní,Akcie vzrostly ze 4 juanů na 32 juanů. Do bankrotu byla také zahrnuta slavná značka „Impression Liu Sanjie“ v Kuang-si a my co nejdříve urychlíme tempo restrukturalizace.

  2. Nedostatečná zkušební síla, ale může bojovat v týmech. Po ustavení konkurzního tribunálu bude soustředěna vyšší zkušební síla, aby se vytvořil konkurzní tým a aby se k dobrým případům používala kolektivní moudrost. V současné době byly některé případy mezi stávajícími případy úspěšně přeneseny do případů bankrotu prostřednictvím týmové operace.

  Guangxi včas shrnuje relevantní zkušenosti, posílí pokyny pro zkoušení případů bankrotu a bude usilovat o to, aby se znovu objevily nadějné nouze.

  prostřednictvím „zacházení“. Omlaďte a lépe chráňte zákonná práva a zájmy věřitelů. 3. Řídící tým není silný,Lze to však vyřešit zavedením manažerů.

  Pokud manažerský tým není silný, lze problém nedostatečného manažerského týmu vyřešit zavedením, spojenectvím atd.

  Guangxi zahájí reformu manažerského týmu příští měsíc a první volbou bude osobní manažerský tým. U některých zvláštních případů lze manažera určit pomocí pokynů jako hlavních a loterie jako doplňku. Posílit smysl odpovědnosti a naléhavosti manažera a podporovat efektivní využívání hodnoty a funkce systému manažera.

  4. Počet případů není velký, ale lze vyrobit jemné výrobky. Dobrý butikový případ úpadku je důležitým výsledkem správného pochopení a prosazování zákona o úpadku, je také výsledkem řešení právních problémů a dosažení jednotného právního a sociálního účinku. Na základě vzájemných závěrů, demonstrací špičkových případů a jednotného uplatňování práva v konkurzních řízeních u všech okresních soudů je řízení zaručeně šachovou hrou.

  5. Existuje několik bankrotních fondů, ale mohou růst.

  Prostřednictvím deseti tisíc, sto tisíc a jednoho milionu bude postupně vytvořen obrovský konkurzní fond. 6.

  Shromážděte kroky a dosáhněte čínského snu o bankrotu.

 Díky propagandě jedné osoby, jednoho případu, jedné jednotky, jednoho kraje a okresu může být koncept bankrotu hluboce zakořeněn v srdcích lidí, lidí a strany, mezi nimiž je velmi důležité srdce strany; prostřednictvím konstrukce profesionálního týmu jedné nemocnice, jednoho soudu a jedné osoby, profesionálního, vášnivého týmu zkušebního managementu se zodpovědností a ochotou; prostřednictvím výstavby, péče a podpory jedné kanceláře a jednoho týmu,Postupně vytvořte zkušební zkušební tým, který rozumí managementu, ekonomice, koordinaci, financím a financování; hromaděním deseti a sto případů bude bankrot společnosti Guangxi realizovat čínský sen. Po bezplatné diskusi v souhrnu fóra a na dílčích fórech pro potenciální zákazníky spojil Zhou Jiakai, zástupce vedoucího výkonného soudu Vyššího lidového soudu v autonomní oblasti, své čtyři charakteristiky se zkušenostmi se studiem bankrotového práva.

 Udělejte čtyři návrhy. Prvním z nich je posílení výstavby profesionálních konkurzních soudců a správců úpadků s cílem vyřešit problémy nedůvěry a nekompetentnosti odborníků. Zadruhé, při dohledu nad správci úpadků v souladu se zákonem posílit ochranu práv správců úpadků vykonávat své úkoly v souladu se zákonem a získat odměnu v souladu se zákonem, aby se vyřešily problémy s nesprávným přiřazením rolí a odpovědnosti soudů a správců úpadků a ochrana odměn správců úpadků. Třetím úkolem je implementace odpovědnosti vlády a souvisejících útvarů v případech bankrotu a vyřešení problému absence vlády.

  Čtvrtým cílem je posílit zavedení a zdokonalení systémů, jako jsou fondy úpadku, informační platformy pro případy úpadku, online aukce majetku v úpadku, převody vymáhání, rychlý pokus o jednoduché případy a hierarchické řízení správců úpadků na základě pilotních projektů k vyřešení nestrannost a účinnost problému konkurzních řízení.

 Čínské fórum pro bankrotové právo díky svým vysokým standardům a velkému vlivu přilákalo mnoho teoretických i praktických lidí. Více než 800 lidí z pěti provincií (autonomních oblastí a obcí) Zhejiang, Guangdong, Guangxi, Jiangxi a Šanghaj a lidí ze všech konference se zúčastnila celá země.

  Setkání se zúčastnili soudci Nejvyššího soudu v Guangxi, Mezitímního soudu v Nanningu, Mezivládního soudu v Liuzhou a Mezivládního soudu v Hezhou. Soudce Ding Libo z Úředního soudu pro bankrot v Liuzhou přednesl na sub-fóru prezentaci nazvanou „Soudní řízení o bankrotu“.

 Projev „Výzkum několika otázek v oblasti trestně-civilních křižovatek“ velmi potvrdil organizační výbor konference. Prezident Jiang Tairen z druhé civilní divize Vyššího lidového soudu v Kuang-si a viceprezident Zhou Jiakai z výkonného tribunálu také uznali Čína za vynikající výsledky v oblasti výzkumu a zkoušek konkurzního práva. Centrum výzkumu bankrotu na Renmin University bylo přijato jako tříletý výzkumný pracovník a zástupce vedoucího lidového soudu Lan Qu byl přijat jako tříletý zástupce generálního tajemníka Pekingské společnosti pro bankrotové právo. Konkurzní proces v Guangxi ohlašuje zcela nový vývoj.

.