Internet

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin

souhrn

Kraj nedávno založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin ve městě Houzhuanwan Village ve městě Kongcun. Implementuje jednotné zásobování hnojivy, jednotné zásobování osivem, jednotné školení, jednotné řízení letu, jednotnou hlubokou orbu, jednotnou sklizeň a jednotný prodej. Sedm jednotných služeb “. V současné době agentura přijímá model služeb „kooperativní + 10 000 m demonstračního pole + sedm unifikací + vědecké a technologické pokyny pro školení + balíček zemědělských materiálů

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin-0

  Kraj nedávno založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin ve městě Houzhuanwan Village ve městě Kongcun.

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin-1

   Implementuje jednotné zásobování hnojivy, jednotné zásobování osivem, jednotné školení, jednotné řízení letu, jednotnou hlubokou orbu, jednotnou sklizeň a jednotný prodej.

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin-2

   Sedm jednotných služeb “.

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin-3

   V současné době agentura přijímá model služeb „kooperativní + 10 000 m demonstračního pole + sedm unifikací + vědecké a technologické pokyny pro školení + balíček zemědělských materiálů,Využila výhody pro 6 okolních vesnic, rozvinula 1026 členů a vybudovala 3 miliony demonstračních ploch. V roce 2018 se plánuje zřízení 10 poboček a vybudování 7 000 mu demonstračních pozemků.

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin-4

   Vybudování demonstračního pole 10 000 mil poštovního hongyanského družstva je projektem ve prospěch zemědělství a propagace zemědělství s hlavním postavením, základem zemědělců a rozsáhlou účastí společnosti.

Kraj Pingyin založil první poštovní hongyanské družstvo pro pěstování potravin-5

výroba a provoz podobných zemědělských produktů se používají k podpoře zemědělství. Kolektivní organizace založená dobrovolně za účelem organizace a integrace různých výrobních faktorů a zdrojů, získávání intenzivních a rozsáhlých výhod, vyhýbání se tržním rizikům a podpory příjmů zemědělců. .