Průmysl

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům

souhrn

V semifinále mistrovství světa, které skončilo brzy ráno, vyřadil francouzský tým Belgií 1: 0 s cílem Umtiti a po 20 letech se dostal znovu do finále mistrovství světa. Devatenáctiletý Mbappé pokračoval ve svém předchozím vynikajícím výkonu a opakovaně prorazil křídlo, což představovalo velkou hrozbu pro belgickou obranu. V pozápasovém skóre uděleném WhoScored,Mbappé to pochopil

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-0

 V semifinále světového poháru, který Mbappe skončil brzy ráno, francouzský tým vyřadil Belgii 1: 0 s cílem Umtiti a do finále mistrovství světa se dostal po 20 letech znovu.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-1

  Devatenáctiletý Mbappé pokračoval ve svém předchozím vynikajícím výkonu a opakovaně prorazil křídlo, což představovalo velkou hrozbu pro belgickou obranu. V pozápasovém skóre uděleném WhoScored,Mbappé zaznamenal rekordních 8,4 bodů. Ale v době odstávky způsobilo Mbappeho chování na vedlejší koleji, aby oddálil čas, hodně polemiky.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-2

  Francouzský tým, který držel vedení gólem, chtěl nechat hru hladce ukončit. Mbappe střelil míč u rohové tyče, aby zabil herní čas.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-3

  V rvačce s Aldweirelderem a MertensemMíč byl sražen k postranní čáře. Mbappe neočekávaně rychle zvedl míč a „nechtěně“ ho hodil do pole a dvakrát ho dopravil dopředu.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-4

  Teprve když ho belgický hráč rozzlobeně položil.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-5

  Rozhodčí okamžitě ukázal žlutou kartu, aby Mbappeho upozornil na zdržování. hýbat se. Pokud by nebylo semifinále, aby vyčistilo nahromaděné žluté karty, obávám se, že Mbappe bude chybět ve finále mistrovství světa. Na internetu existují zhruba dva druhy veřejného mínění.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-6

  První si myslí, že chování Mbappého při zdržování času střežením míče poblíž rohového stožáru je pochopitelné, ale následné chování je zcela zbytečné, jedná se o výkon špatné kvality míče ; druhým je Věřit, že Mbappé hlídá míč poblíž rohového stožáru a jeho následné chování je v pořádku, a obrana vítězství, jak je to jen možné, dokazuje jeho zralost. Při demonstraci tohoto úhlu pohledu mnoho fanoušků přišlo s protikladem selhání Wu Lei při ochraně míče v top 12, což vedlo ke zničení 3 bodů. V předchozím čtvrtfinále mistrovství světa proti Argentině Mbappe vybral celou obrannou linii Argentiny, aby úspěšně vytvořil body, kopíroval zázrak Irvinga před dvaceti lety a poslal Messiho zpět domů se třemi jedinečnými cíli v rovině publika,Najednou přilákat nespočet fanoušků. Ale v následném čtvrtfinále proti Uruguayi Mbappe dokončil zpackaný flop, což vyvolalo konflikt mezi hráči na obou stranách.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-7

  Po hře dokonce Anglie Lineker tweetovala: „Panebože, nevím, odkud se poučil!“ Kromě tohoto aktu násilného zdržování času bez práva na míč,Fanoušci žertovali, že by se Mbappého sklizené fanoušky mohly ztratit. Ve třetím kole skupiny H skupinové fáze Světového poháru hrál japonský tým posledních 10 minut s Polskem. Japonský tým zdržel čas pasivní přihrávkou a nakonec nepřipustil napínavý postup do šestnáctky. Negativní hra japonského týmu vzbudila také veřejné podezření, ale předseda Japonského fotbalového svazu Kozo Tajima uvedl, že se nestydí za zdržování.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-8

 Kvalifikace týmu je králem. „Každý může být nespokojený s herními scénami, kde není útočná touha. Ve fotbale tomu tak někdy je.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-9

 “ Volba mezi správným a špatným a klady a zápory byla vždy obtížná a těžko k závěru.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-10

  Han Han řekl: „Děti Je to správné a špatné. Dospělí se dívají pouze na klady a zápory. “Japonský tým a Mbappé dosáhli svých cílů uprostřed pochybností.

Mbappého fanoušci budou opravdu ztraceni? Nerozumné chování + neúcta k oponentům-11

 Rozdíl mezi nimi však spočívá v tom, že japonský tým pravidla používá rozumně a chování Mbappeho je skutečně nepřiměřené a nerešpektuje soupeře, což je také okolním světem považováno za nezralé.

  Dejte tomuto 19letému chlapci nějaký čas, který není mudrcem, koneckonců Ronaldo, když poprvé debutoval, byl okolním světem kritizován kvůli problému s potápěním.

Klíčová slova:Mbappé World Cup Belgium.