Průzkum

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně

souhrn

■ Budoucnost dračí lodi v Dongguanu bude brilantnější (fotografoval reportér Zheng Jiaxiong) Dongguan Time Net News Národní dračí loď prudce stoupá a na Dongguan se soustřeďují oči. Pod stimulem řady příznivých faktorů, jako je pohyb dračích lodí vstupujících do národních her, prudký rozvoj mezinárodních a domácích akcí, rozmach mas a dědictví národní kvintesence v podobě nehmotného kulturního dědictví,Jako první v zemi „Dragon Boat Hometown“ na východě

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-0

 ■ Budoucnost dračí lodi v Dongguanu bude brilantnější (fotografoval reportér Zheng Jiaxiong) Dongguan Time Net News Národní dračí loď prudce stoupá a na Dongguan se soustřeďují oči. Pod stimulem řady příznivých faktorů, jako je pohyb dračích lodí vstupujících do národních her, prudký rozvoj mezinárodních a domácích akcí, rozmach mas a dědictví národní kvintesence v podobě nehmotného kulturního dědictví,Jako první „rodné město dračích lodí“ v zemi Dongguan opět předvedl své jedinečné kouzlo v rytmu vývoje doby.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-1

  Dragon Boat v Dongguanu bude mít určitě světlejší budoucnost.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-2

  Mistrovství dračích lodí Dongguan „Zhonglai Da Cup“ 2017, které proběhlo před kvalifikací národních her dračích lodí, lze popsat jako panoramatický pohled na velkou závodní scénu a dlouhotrvající silnou atmosféru země Guanyi na národní scéně dračích lodí. Těchto 9 měst a ulic je plných nadšení a zobrazené charakteristiky jsou soustředěny a sladěny ve správný čas. Nalezly nové průlomy v leštění místních kulturních značek a vybudovaly plnou důvěru v následný vývoj.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-3

  Když se ohlédneme zpět do atmosféry, kde „horečka dračích lodí“ ještě úplně neustoupila, nelze tak velkou příležitost uskutečnit záměrnou výstavbou v okamžiku, pouze na základě dlouhodobého kulturního hromadění Dongguan Dragon Boat.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-4

 Tentokrát bude záře samozřejmostí. Průmyslová chvála „Čínské dračí lodě vidí Guangdong, Guangdongské dračí lodě vidí Dongguan“ je v posledních letech neustále prezentována realitou: na úrovni lidové kultury nemají dračí lodě ve městech a ulicích Dongguanu nedostatek paměťových totemů a slavné reality které se předávaly z generace na generaci, například dovednosti výroby dračích lodí v Zhongtangu, První pohled na dračí lodě v Dongguanu „Dračí lodě závodů Wanjiang Race“ jsou zahrnuty do Národního seznamu nehmotného kulturního dědictví. Socha Nezha ve vesnici Puxi, Shilong, s historií sto let, je považována za maskota a je každý rok „prosím“ umístěna na zádi dračí lodi .

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-5

 .

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-6

 . ; na úrovni soutěže je značka „Macong Dragon Boat“ je v posledních letech stále populárnější. Na platformě Čínské soutěže dračích lodí se stal v Dongguan dalším silným sportem kromě basketbalu, který je zaměřen na celostátní úrovni.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-7

 Vliv následujících mistrovství rychle vyzařoval. To, co dračí loď odhaluje, je do značné míry nepochybně průlomový duch, který město Dongguan již prokázalo.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-8

  V okamžiku, kdy jsme odhodláni realizovat hodnotovou snahu „dosáhnout vyšší úrovně rozvoje z vyššího výchozího bodu“, potřebuje Dongguan, kde je plně rozvinut „multiplikační plán“, houževnatého ducha, aby se posunul vpřed - přirozený geografie Nanyue,Historický a kulturní vývoj a hospodářský a sociální rozvoj jsou v zemi Guanyi typickým znakem. Tváří v tvář možnostem rozvoje v různých oblastech existuje mnoho úspěšných příkladů, stejně jako duch dračích lodí „pomáhat si navzájem, překonávat všechny potíže, bojovat tvrdohlavě a usilujte o vrchol.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-9

  “Vnitřní podmínky, odvážné a praktické myšlení, bez ohledu na minulost, přítomnost,V budoucnu bude Dongguan schopen využít trend sublimovat a příliv bude stát vzpřímeně. Vrátíme-li se k projektu dračích lodí, který se bude unášet silným východním větrem intenzivního rozvoje sportovního průmyslu, je „Dongguan Dragon Boat Championship“ opět v čele jako nová událost a vyhlídky se těší. V posledních letech, Sudirman Cup World Bedminton Mixed Team Competition, Asian Marathon Championship,Ve vzrušující atmosféře mistrovství světa v basketbalu mužů v roce 2019 a dalších významných mezinárodních soutěžích Dongguan jako „sportovní město“ vykopává a integruje místní události s tradičními kulturními geny, které jsou přínosem pro lidi a ukazují ducha, a zdůraznění prosperujícího světa. Je třeba spolupracovat na konsolidaci.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-10

  Nadace.

Připravte se na sprint! Příliv dračích lodí Dongguan stojí vzpřímeně-11

To je přesně: Jít dále, Wanyi závodí, aby obnovil svou slávu!(Plánování: He Jie, Koordinátor: Liu Ailin, Scénář: Wang Chenzheng).