Živobytí

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor

souhrn

Hualong.com, 13. června v 11 hodin (korespondent He Min) Aby bylo možné dále implementovat pracovní plán systému hlavního města řeky Qingsheng a udržovat zdravý život řeky, nedávno odpovědný vedoucí řeky města Qingsheng, Rongchang, Čchung-čching vedl ve městě úklidový tým a na břehu řeky Sexi byly provedeny úklidové práce. Tato čisticí práce se zaměřuje na čištění domácího odpadu a bílého odpadu podél řeky Sexi.

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor-0

  Hualong. com, 13. června v 11 hodin (korespondent He Min) Aby bylo možné dále implementovat pracovní plán systému hlavního města řeky Qingsheng a udržovat zdravý život řeky, nedávno odpovědný vedoucí řeky města Qingsheng, Rongchang, Čchung-čching vedl ve městě úklidový tým a na břehu řeky Sexi byly provedeny úklidové práce. Tato čisticí práce se zaměřuje na čištění domácího odpadu a bílého odpadu podél řeky Sexi.

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor-1

  Jsou naskládány, přepravovány a ničeny centralizovaným způsobem. Hlavní vedoucí řeky Qingsheng Town zdůraznil, že „úplná implementace systému hlavních řek je nevyhnutelným požadavkem pro realizaci koncepce zeleného rozvoje a podporu budování ekologické civilizace.

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor-2

   Řeka Laixi je mateřskou řekou našeho okresu a hlavní zdroj zemědělské závlahové vody v našem městě. Čisticí práce souvisí se životními zájmy lidí a každý je musí plně provést. Věnujte větší pozornost osobní bezpečnosti při čištění odpadků.

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor-3

   Zároveň náčelník řeky navštívil oba břehy řeky, aby zajistil čištění a přepravu odpadkových košů po trati.

Využití prostředí řeky ve městě Qingsheng, okres Rongchang, ochrana zelené vody a zelených hor-4

„Kromě toho město Qingsheng také zřídilo veřejné oplocení podél každé řeky, aby zvýšilo povědomí o ochraně řek kádrů a mas a poskytlo silnou záruku ochrany zelených vod a hor a vytvoření našeho města známého ekologického turistické město. .