Obchodní

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů

souhrn

Společnost Hualong.com obdržela 13. června žádost bývalé přítelkyně o pomoc v 11:9: let byl zrušen a je třeba jej změnit. Muž Liao (pseudonym) sledoval informace předané svou bývalou přítelkyní, aby pomohl kontaktovat změnu, ale neočekávaně bývalá přítelkyně textové zprávy neověřila pravost zrušení letu, ale předala přijaté informace Liao , a to je vše, Liao, který je obvykle opatrný a opatrný, krok za krokem

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-0

 Společnost Hualong. com obdržela 13.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-1

  června žádost bývalé přítelkyně o pomoc v 11:9: let byl zrušen a je třeba jej změnit. Muž Liao (pseudonym) sledoval informace předané svou bývalou přítelkyní, aby pomohl kontaktovat změnu, ale neočekávaně bývalá přítelkyně textové zprávy neověřila pravost zrušení letu, ale předala přijaté informace Liao „A je to.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-2

 “ Liao, který je obvykle opatrný a opatrný, se krok za krokem dostal do pasti lháře. Nakonec byl podveden o více než 4 000 juanů. 7. června se Liao, který si uvědomil, že byl podveden, ohlásil policii na policejní stanici Longshan v úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Yubei.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-3

  V současné době je případ v procesu dalšího vyšetřování. Bývalá přítelkyně zavolala a požádala o pomoc s výměnou letenky.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-4

  V 12 hodin 7.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-5

  června přijala Liao hovor od své bývalé přítelkyně Zuo. Zuo uvedla, že její let z Nanchangu do Chongqingu byl zrušen. Pokud chcete změnit svou rezervaci, musíte zaplatit poplatek za změnu. Již zaslala příslušné textové zprávy na mobilní telefon Liao Mou.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-6

  Protože na jejím mobilním telefonu není Alipay, napadlo ji požádat Liao o zaplacení. Liao si myslela, že zrušení tohoto letu a nutnost změnit rezervaci ověřila ona, takže o tom moc nepřemýšlela, otevřela textovou zprávu odeslanou Zuo a poté Liao zavolala na telefonní číslo v textové zprávě Kontakt. Po uskutečnění hovoru druhá strana tvrdila, že je zákaznickým servisem letecké společnosti s pracovním číslem 8015.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-7

  Liao řekl druhé straně o změně označení Zuo a zeptal se ho, co musí udělat. Druhá strana ho nechala vstoupit Alipay pro převod a dal Liao uživatelské jméno a číslo karty. Uživatelské jméno je určitá letecká společnost. Existuje zůstatek 20 000 juanů pro vrácení peněz? Liao udělal to, co řekla druhá strana, ale systém vyzve k selhání přenosu.

Láskavě změňte lístek pro svou bývalou přítelkyni, nečekaně byl muž podveden o více než 4 000 juanů-8

 Kontaktoval jsem druhou stranu, ale bylo mi řečeno, že došlo k problému se systémem, nejprve převod na jeho osobní účet, a poté zachytil převod prostřednictvím jejich systému a vytvořil transakční odkaz pro Zuo Mou, aby změnil transakci prostřednictvím této transakce, Liao Mou Operoval podle jeho žádosti. Po převodu 4018 juanů na druhou stranu zaměstnanci druhé strany uvedli, že transakce nenavázala kontakt se změnou transakčního příkazu Zuo.

 Liao byl velmi nervózní a rychle se zeptal druhé strany, jak vrátit peníze, ale druhá strana řekla, že musí mít na účtu Liao na Alipay zůstatek 20 000 juanů, aby získal náhradu, a Liao zjistil, že byl podveden.

  Liao spěšně kontaktoval svou bývalou přítelkyni, ale bývalá přítelkyně odpověděla, že dorazila na letiště, a pracovníci letiště ověřili, že let nebyl zrušen, a vydali falešný poplach. Podvedený Liao se musel okamžitě hlásit na policejní stanici v Longshanu.

  Yubei policie připomněla, že tento typ podvodníka pro změnu lístku je využít úzkostné mentality člověka a vyzvat vás, abyste vyměnili lístek bez sedadla nebo lístku a narušili náladu osoby. Pokud opravdu potřebujete změnit rezervaci, můžete požádat o pomoc zaměstnance letiště nebo běžné pokladny. Zvláštní připomenutí, veškeré vrácení peněz, vrácení peněz a změny nejsou způsobeny takzvaným transakčním odkazem generovaným na bankomatu nebo online bankovním převodem, aby byla vrácení peněz úspěšné.

To je klamné. .