Vzdělání

Jiangxi podporuje „zelenou transformaci“ venkovské bytové výstavby

souhrn

Xinhua News Agency, Nanchang, 13. června (Reporter Yu Xianhong) V reakci na problémy s ultravysokou a velkou venkovskou bytovou výstavbou, vysokou spotřebou energie a nízkou energetickou účinností, zemské ministerstvo pro bydlení a rozvoj měst a venkova Jiangxi nedávno formulovalo 13. pětiletý plán pro energetickou účinnost budov a rozvoj zelených budov na podporu „transformace“ venkovské bytové výstavby a zelených stavebních materiálů „na venkov“. Podle plánu bude Jiangxi kombinovat místní přírodu,Zeměpis, klima a další charakteristiky a hospodářský a sociální rozvoj

Jiangxi podporuje „zelenou transformaci“ venkovské bytové výstavby

Jiangxi podporuje „zelenou transformaci“ venkovské bytové výstavby-0

  Xinhua News Agency, Nanchang, 13.

Jiangxi podporuje „zelenou transformaci“ venkovské bytové výstavby-1

   června (Reporter Yu Xianhong) V reakci na problémy s ultravysokou a velkou venkovskou bytovou výstavbou, vysokou spotřebou energie a nízkou energetickou účinností, zemské ministerstvo pro bydlení a rozvoj měst a venkova Jiangxi nedávno formulovalo 13. pětiletý plán pro energetickou účinnost budov a rozvoj zelených budov na podporu „transformace“ venkovské bytové výstavby a zelených stavebních materiálů „na venkov“. Podle plánu bude Jiangxi kombinovat místní přírodu,Vlastnosti geografie, podnebí a úroveň hospodářského a sociálního rozvoje podporují využívání místních zelených budov s místními materiály, snadný ekonomický provoz a jednoduchou výstavbu. Současně hrajte vůdčí roli vládních fondů na podporu výstavby venkovských bytů, vyberte vhodná místa a proveďte demonstrace zeleného venkovského bydlení.

Jiangxi podporuje „zelenou transformaci“ venkovské bytové výstavby-2

   Spojením potřeb nové venkovské výstavby a výstavby zelených farem, Jiangxi také sestaví katalog zelených stavebních materiálů pro zelené farmy.

  Zaměřit se na propagaci a aplikaci zelených stavebních materiálů, jako jsou energeticky úsporné dveře a okna, světelně izolační bloky, prefabrikované díly a součásti, a zlepšit schopnosti zelených zemědělských domů v oblasti prevence a zmírňování následků katastrof.

   Kromě toho bude Jiangxi kombinovat renovaci zchátralých domů ve venkovských nemocnicích a školách, aby posílila demonstraci zelených zemědělských domů, podpořila používání obnovitelné energie ve venkovských budovách a zvýšila podíl energie z biomasy ve venkovských budovách. A plně využít solární energii a bioplyn doplněnou neznečišťující obnovitelnou energií, jako je větrná energie, malá vodní energie atd.

  , K řešení spotřeby energie, jako je vytápění, osvětlení a vaření.

.