Znalost

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit

souhrn

Xinhua News Agency, Wuhan, 13. června (Reporter Li Changzheng) byl celkový objem dárcovství krve v mé zemi v roce 2016 14 milionů a míra dárcovství krve v populaci byla přibližně 10 ‰, ve srovnání s 33,1 ‰ ve vyspělých zemích a 11,7 ‰ ve středním příjmu Posílit publicitu Je dlouhá cesta, jak vést a zlepšit úroveň neplaceného dárcovství krve v mé zemi. Vzhledem k tomu, že se 14. června blíží Světový den dárců krve,V provincii Chu-pej zdarma

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-0

  Xinhua News Agency, Wuhan, 13. června (Reporter Li Changzheng) byl celkový objem dárcovství krve v mé zemi v roce 2016 14 milionů a míra dárcovství krve v populaci byla přibližně 10 ‰, ve srovnání s 33,1 ‰ ve vyspělých zemích a 11,7 ‰ ve středním příjmu Posílit publicitu Je dlouhá cesta, jak vést a zlepšit úroveň neplaceného dárcovství krve v mé zemi. Vzhledem k tomu, že se 14. června blíží Světový den dárců krve,Na „Zprávě o dobrovolném dárcovství krve a bezpečnosti krve v provincii Chu-pej“ odborníci diskutovali a vyměnili si názory na téma „Vedení správného chápání bezpečnosti krve a pokrok v rozvoji dobrovolného dárcovství krve“.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-1

   Tématem letošního Světového dne dárců krve je „Co můžete dělat?“ Slogan zní „Darujte krev, darujte krev hned, darujte krev často“, což zdůrazňuje důležitost pravidelného dárcovství krve.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-2

  Povzbuďte všechny, aby jednali hned. Zajištění bezpečné a dostatečné krve je důležitou součástí politiky a zabezpečení kapacit v každé zemi. Míra dárcovství krve a spotřeba krve jsou dva důležité ukazatele pro mezinárodní měření zdravotnických a zdravotnických podniků v zemi. Podle Yu Xuehua, ředitele provinčního centra pro správu krve v Hubei, bylo v roce 2016 v Hubei zdarma darováno 209,4 tuny krve.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-3

  Celkový počet lidí, kteří se podíleli na dárcovství krve, byl 634 000 a míra dárcovství krve 1 000 lidí dosáhla 11 ‰, což odpovídá doporučeným standardům Světové zdravotnické organizace a je vyšší než celostátní průměr. Přesto je množství neplaceného dárcovství krve stále obtížné uspokojit poptávku po klinické krvi.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-4

   Chu Lihua, hlavní lékař Oddělení krevní transfuze nemocnice Wuhan Union, uvedl, že jak se celkový objem lékařských služeb rok od roku zvyšuje,Povzbuzování většího počtu lidí k účasti na neplaceném dárcovství krve má zásadní význam pro zmírnění sezónního napětí v zásobování krví. Míra dárcovství krve u celkové populace úzce souvisí s úrovní sociálního a ekonomického rozvoje. Li Changqing, profesor na Institutu krevní transfuze na Pekingské lékařské fakultě, uvedl, že existuje více než 30 zemí a regionů s mírou darování krve vyšší než 30 ‰, zejména v Severní Americe,Evropa a Austrálie a další místa. 50% celosvětového ročního objemu dárcovství krve pochází ze zemí s vysokými příjmy.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-5

   Obyvatelstvo mé země tvoří asi 20% světové populace a dárcovství krve tvoří jen osminu.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-6

   Stále je ještě co zlepšovat.

Úroveň bezplatného dárcovství krve v mé zemi je stále třeba zlepšit-7

.