Přírodní

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů

souhrn

Nedávno pobočka státní správy devizových prostředků v Če-ťiangu vydala dokument o správních pokutách. Společnost Lianlian Yintong Electronic Payment Co., Ltd. (dále jen „Lianlian Payment“) porušila předpisy pro převod deviz; porušila předpisy o registraci a správě deviz; nedodržovala statistiku a prohlášení o platební bilanci v souladu s předpisy; nedodržovala předkládat finanční a účetní zprávy v souladu s předpisy,Statistiky, zprávy a další údaje a další porušení předpisů byly

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů-0

  Nedávno pobočka státní správy devizových prostředků v Če-ťiangu vydala dokument o správních pokutách. Společnost Lianlian Yintong Electronic Payment Co. , Ltd. (dále jen „Lianlian Payment“) porušila předpisy pro převod deviz; porušila předpisy o registraci a správě deviz; nedodržovala statistiku a prohlášení o platební bilanci v souladu s předpisy; nedodržovala předkládat finanční a účetní zprávy v souladu s předpisy,Statistické zprávy a další údaje a další porušení předpisů ukládala Devizová správa správní pokuty v souladu s „Předpisy Čínské lidové republiky o devizové správě“ (vyhláška Státní rady č.

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů-1

   532).

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů-2

   Pokuty zahrnovaly varování, objednání oprav a pokuta 2,21 milionu RMB. Čas je 21.

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů-3

   srpna. Podle informací společnosti byla Lianlian Pay založena v provincii Zhejiang 7.

Opakovaná platba byla devizovou správou pokutována 2,21 milionu juanů: Porušení několika předpisů-4

   srpna 2003. Základní kapitál je 325 milionů juanů a splacený 105 milionů juanů. 29. srpna 2011 získala celostátní licenci pro platby na internetu a platby za mobilní telefony a její obnovení bylo schváleno 29.

   srpna 2016 do 29. srpna 2021. Zároveň společnost Lianlian Payment získala 12.

   ledna 2015 povolení od centrální pobočky Čínské lidové banky v Chang-čou k provádění přeshraničních služeb vypořádání RMB elektronického obchodu;Dne 13. února 2015 bylo pobočkou státní správy devizových operací schváleno provádění přeshraničních devizových platebních služeb; dne 30.

července 2015 bylo schváleno Čínskou regulační komisí pro cenné papíry, která společnosti umožnila být platební a vypořádací agenturou pro prodej fondů. Odpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance na 24hodinové nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).