Dějiny

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu

souhrn

Zpravodajská agentura Xinhua, Lan-čou, 13. června (reportér Wang Heng) Zpravodajka se z Lanzhou Railway Bureau dozvěděla, že nedávno byl zveřejněn plán vysokorychlostních železničních vlaků Baoji-Lanzhou a Lanzhou bude otevírat mobilní vlaky s Pekingem, Šanghajem, Guangzhou a poprvé v dalších středních a východních městech. Nový jízdní řád ukazuje, že západní stanice Lanzhou, vysokorychlostní železniční stanice Baolan,Každý den tam bude 42 párů z východu na západ, ze severu na jih

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu-0

  Zpravodajská agentura Xinhua, Lan-čou, 13.

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu-1

   června (reportér Wang Heng) Zpravodajka se z Lanzhou Railway Bureau dozvěděla, že nedávno byl zveřejněn plán vysokorychlostních železničních vlaků Baoji-Lanzhou a Lanzhou bude otevírat mobilní vlaky s Pekingem, Šanghajem, Guangzhou a poprvé v dalších středních a východních městech. Nový jízdní řád ukazuje, že západní stanice Lanzhou, vysokorychlostní železniční stanice Baolan,Každý den bude k dispozici 42 párů vlaků EMU z východu na západ, ze severu na jih a na jih, včetně 11 párů předpon „G“ a 31 párů předpon „D“. Baolanská vysokorychlostní železnice by měla být uvedena do provozu v červenci letošního roku.

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu-2

   Do té doby budou Lanzhou, Peking, Šanghaj a Guangzhou poprvé provozovat mobilní vozy a vytvoří 9 až 12 hodinový „kruhový objezd“. Mezi nimi je doba provozu ze západního Lanzhou do západního Pekingu 9 hodin, ze západního Pekingu do západního Lanzhou je 9 hodin a 10 minut; ze západního Lanzhou do Shanghai Hongqiao je 10 hodin a 32 minut a ze Shanghai Hongqiao do západního Lanzhou doba provozu je 10 hodin a 38 minut; Lanzhou Běží 12 hodin a 21 minut od západu do Guangzhou na jih a 10 hodin a 28 minut z jihu Guangzhou na západ od Lanzhou. Kromě toho budou mobilní vozidla řídit také Lanzhou a Hangzhou, Xuzhou, Zhengzhou, Wuhan, Changsha, Taiyuan a další města.

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu-3

   Baolanská vysokorychlostní železnice je „poslední mílí“ „čtyř vertikálních a čtyř horizontálních“ páteřních sítí v mé zemi.

Lanzhou poprvé pojede s mobilními vozy v Pekingu, Šanghaji a Kantonu-4

Je napojena na vysokorychlostní železnici Lanxin, která byla uvedena do provozu. Gansu, Qinghai, a Xinjiang se začlení do národní rodiny vysokorychlostních železnic prostřednictvím vysokorychlostní železnice Baolan. .