Dějiny

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici

souhrn

Tianshan Net News (reportér korespondent Zhou Haoying) Za účelem dalšího obohacení duchovního a kulturního života vesničanů pracovní tým Emin County Cultural and Broadcasting Bureau ve vesnici Jingshike Aksu na Yemule Ranch plně využil výhod „panny“ rodina "a přinesl film do vesnické kultury. Místnost, ať si lidé všech etnických skupin užívají politiky kulturních výhod. Odpoledne 8. června se skupina WeChat z vesnice Aksu Village v Jingshike stala živou.Lidé všech etnických skupin potlačují

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-0

  Tianshan Net News (reportér korespondent Zhou Haoying) Za účelem dalšího obohacení duchovního a kulturního života vesničanů pracovní tým Emin County Cultural and Broadcasting Bureau ve vesnici Jingshike Aksu na Yemule Ranch plně využil výhod „panny“ rodina "a přinesl film do vesnické kultury.

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-1

   Místnost, ať si lidé všech etnických skupin užívají politiky kulturních výhod.

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-2

   Odpoledne 8. června se skupina WeChat z vesnice Aksu Village v Jingshike stala živou.

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-3

  Lidé všech etnických skupin se nedokázali ubránit vzrušení a mluvili o tom, „kolik je dnes večer filmu?“ „Co je to za film?“ . .

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-4

  .

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-5

   Dva dny po sobě pršelo a nemohlo jít pracovat na pole Vesničané se doma nudili dva dny.

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-6

   S vědomím, že kulturní místnost promítala film, přišli lidé všech etnických skupin do kulturní místnosti brzy, aby počkali na začátek filmu. Když se film promítal na velkou obrazovku, kulturní místnost náhle ztichla. Ať už se jedná o dítě nebo dospělého, každý se čas od času překvapí a zasměje, jak se děj filmu změní. Tang Sufang, vesničan z vesnice Aksu Village v Jingshike, řekl: "Jsem velmi šťastný, že mi pracovní tým přinesl film.

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-7

   Doufám, že v budoucnu bude možné do naší vesnice poslat více kulturních aktivit. "Ať jsou naše životy barevnější! "Jsou tu nejen vesničané, ale také migrující pracovníci, kteří sledují filmy. Tai Huiyi a jeho manželka z okresu Hui v provincii Gansu šli do vesnice, aby se podíleli na stavbě bohatého a cenově dostupného domu.

Okres Emin: Vesničané si mohou užít kulturní výhody, aniž by opustili vesnici-8

   Viděli, že tým vesnice může sledujte filmy, jako to dělají v kině ve městě.

   Byl upřímně šťastný. Tai Huiyi řekl: „Filmy můžete sledovat ve vesnickém týmu. Vývoj Sin-ťiangu se rychle mění a doufám, že Sin-ťiang bude stále lepší a lepší.

„V budoucnu náš pracovní tým plně využije funkčních výhod jednotky a do vesnického týmu přinese rozhlasové a televizní, filmové, umělecké, knihy a další projekty, aby vesničané nemohli. kulturní politika ve prospěch lidí, když opustíte vesnici. ".