Počítač

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány

souhrn

Reportérka Yue Yanyun uvádí: Vědecký a technologický úspěch 16leté Tian Jiayuan byl změněn, jedná se o první případ v Sin-ťiangu. „Jsem velmi šťastný a hrdý. Mám v budoucnu větší důvěru v provádění vědeckého výzkumu.“ 12., řekla Tian Jiayuan, studentka prvního ročníku osmé střední školy v Urumči. Rozumí se, že vědecké a technologické úspěchy, které byly transformovány, jsou Tian Jiayuan „Multiple Protection“

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-0

  Reportérka Yue Yanyun uvádí: Vědecký a technologický úspěch 16leté Tian Jiayuan byl změněn, jedná se o první případ v Sin-ťiangu. „Jsem velmi šťastný a hrdý.

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-1

   Mám v budoucnu větší důvěru v provádění vědeckého výzkumu. “ 12.

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-2

  , řekla Tian Jiayuan, studentka prvního ročníku osmé střední školy v Urumči. Rozumí se, že vědeckým a technologickým úspěchem, který byl transformován, je Tian Jiayuan „Multi-protection Device Cellar Manhole Cover“, který minulý rok získal národní patent.

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-3

  Tento úspěch získal Velkou cenu Národní soutěže v inovaci vědy a techniky mládeže a Světové soutěže o vynález a zlatou medaili 68. Norimberské mezinárodní soutěže o vynález (Německo). Po udělení výsledku upoutal pozornost mnoho společností a mnoho společností převzalo iniciativu a přišlo ke dveřím, aby navrhly záměry rozvoje spolupráce.

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-4

   V květnu tohoto roku podepsali otec Tian Jiayuan Tian Chaoyang a Fukang Jinxin Casting Co. , Ltd. dohodu o transformaci patentu. Podle dohody společnost v příštích pěti letech zaplatí majiteli patentu určitou částku poplatků ve formě licenčních poplatků.

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-5

   V následujících letech získá majitel patentu příjem ve formě patentových akcií.

Úspěchy vědeckých a technologických inovací mládeže v Sin-ťiangu byly poprvé úspěšně transformovány-6

   V současné době je výsledek produkován jako produkt a dalším krokem bude hromadná výroba. Li Zhe, učitel a učitel Osmé střední školy v Urumči, tomu věříVýsledky výzkumu Tian Jiayuan lze rychle transformovat, hlavně kvůli praktičnosti.

   Podle zpráv je Tian Jiayuan dobrá v objevování problémů v životě a jejich řešení pomocí vynálezů a výtvorů. Studie krytů sklepů s více ochranami pocházela z doby, kdy jeho bratr spadl do sklepa, když byl ještě dítětem, a pak dostal nápad jej prozkoumat a transformovat. Samotný praktický výzkum byl zahájen v roce 2015,Ve výzkumu Centrum vědy a technologie mládeže v autonomní oblasti a společnost Xinjiang Zhongchuang Space Business Incubation Co.

  , Ltd. aktivně uspořádali příslušné domácí odborníky, aby demonstrovali, čímž byl „kryt vícevrstvého průlezu pro více ochranných zařízení“ kompletnější a více v souladu s potřebami trhu. Rozumí se, že víkoochranný kryt šachetní šachty se liší od obyčejného krytu šachetní šachty, jeho vzhled je čtvercový. Třívrstvá designová struktura je pevnější a odolnější.

Když je poškozena povrchová vrstva, ostatní dvě vrstvy mohou fungovat normálně. Pokud jsou poškozeny horní dvě vrstvy, může třetí vrstva také zajistit normální průchod vozidel a chodců s vysoký bezpečnostní faktor. .