Technologie

Industrial Bank založila společnost Xingyin Asset Management Company se základním kapitálem nejvýše 5 miliard

souhrn

China Net Finance, 29. srpna. Průmyslová banka včera večer oznámila, že společnost plánuje neinvestovat více než 5 miliard RMB a zahájit založení stoprocentní dceřiné společnosti Xingyin Asset Management Co., Ltd. Průmyslová banka uvedla, že ve vhodnou dobu, v souladu s potřebami rozvoje podnikání a se souhlasem regulačních orgánů, může zvážit zavedení prospěšných strategických investorů.Zavedení průmyslové banky,

Industrial Bank založila společnost Xingyin Asset Management Company se základním kapitálem nejvýše 5 miliard

Industrial Bank založila společnost Xingyin Asset Management Company se základním kapitálem nejvýše 5 miliard-0

  China Net Finance, 29. srpna.

Industrial Bank založila společnost Xingyin Asset Management Company se základním kapitálem nejvýše 5 miliard-1

   Průmyslová banka včera večer oznámila, že společnost plánuje neinvestovat více než 5 miliard RMB a zahájit založení stoprocentní dceřiné společnosti Xingyin Asset Management Co. , Ltd. Průmyslová banka uvedla, že ve vhodnou dobu, v souladu s potřebami rozvoje podnikání a se souhlasem regulačních orgánů, může zvážit zavedení prospěšných strategických investorů. Podle Industrial Bank je založení dceřiné společnosti pro správu aktiv důležitým opatřením ke splnění regulačních požadavků, zvýšení konkurenceschopnosti podnikání v oblasti správy aktiv a podpory zdravého rozvoje podnikání v oblasti správy aktiv.

Industrial Bank založila společnost Xingyin Asset Management Company se základním kapitálem nejvýše 5 miliard-2

   Může dále zlepšit strukturu obchodního systému správy aktiv společnosti. a efektivně dosáhnout izolace rizik. Zakládání dceřiných společností pro správu aktiv je v souladu s vývojovým trendem domácího a zahraničního bankovního sektoru.

Industrial Bank založila společnost Xingyin Asset Management Company se základním kapitálem nejvýše 5 miliard-3

Odpovědný redaktor: Yang Qun Klíčová slova článku: Průmyslová banka Registrovaný kapitál Správa aktiv Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).