Právní

Komunikační platforma Výboru pro zastupování soudu v Sin-ťiangu je spuštěna online

souhrn

(Reporter He Hongyan, Correspondent Liu Yunqi) 12. prosince byla oficiálně spuštěna komunikační platforma pro zástupce a členy soudů v Xinjiang na všech úrovních. Platforma se spoléhá na internetovou technologii k dosažení bezproblémového dokování a komunikace v reálném čase s poslanci a CPPCC členů na všech úrovních. „V minulosti jsme většinou používali metodu„ prosím přijďte “, pokaždé, když byl počet lidí„ prosím přijďte “omezen,Formát je poměrně jednoduchý; názory se často objevují

Komunikační platforma Výboru pro zastupování soudu v Sin-ťiangu je spuštěna online

Komunikační platforma Výboru pro zastupování soudu v Sin-ťiangu je spuštěna online-0

  (Reporter He Hongyan, Correspondent Liu Yunqi) 12. prosince byla oficiálně spuštěna komunikační platforma pro zástupce a členy soudů v Xinjiang na všech úrovních. Platforma se spoléhá na internetovou technologii k dosažení bezproblémového dokování a komunikace v reálném čase s poslanci a CPPCC členů na všech úrovních.

Komunikační platforma Výboru pro zastupování soudu v Sin-ťiangu je spuštěna online-1

   „V minulosti jsme většinou používali metodu„ prosím přijďte “, pokaždé, když byl počet lidí„ prosím přijďte “omezen,Formát je poměrně jednoduchý; na pravidelné schůzky byly zodpovězeny komentáře a návrhy, ale reprezentativní členové nerozumí manipulaci včas. „12. prosince Wang Haiqin, mluvčí Vyššího lidového soudu v autonomní oblasti, uvedl, že Vyšší lidový soud v autonomní oblasti zahájil budování komunikační platformy pro zástupce a členy výboru prostřednictvím druhé fáze soudu v Sin-ťiangu Síť pro řešení sporů. Dynamika práce soudu bude co nejdříve přenesena na zastupující členy, požadavky a očekávání zastupujících členů budou získány co nejdříve a na názory a návrhy zastupujících členů bude reagovat.

Komunikační platforma Výboru pro zastupování soudu v Sin-ťiangu je spuštěna online-2

   Spuštění komunikační platformy pro zástupce a členy výboru je novým způsobem, jak efektivně kombinovat tradiční pracovní metody s metodami informačních technologií. Stávající tradiční způsoby návštěvy a pozývání k soudu jsou způsobeny omezeným publikem,Z důvodu omezených prostorových a jiných důvodů není pokrytí účasti zastupitelského výboru na dohledu nad soudem komplexní, a proto se soudu prostřednictvím inovovaných metod práce s prací v oblasti internetu doporučuje hlavně přijímat novinky o dohledu pracovat a včas přijímat a reagovat na podněty a názory zastupitelského výboru. Společné úsilí o získávání, provádění a zpětnou vazbu stanovisek a návrhů bylo výrazně zvýšeno.

Komunikační platforma Výboru pro zastupování soudu v Sin-ťiangu je spuštěna online-3

.