Domácí

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí

souhrn

Hualong.com.cn v 11:28 dne 13. června (korespondent Shi Shaohua) Ráno 13. června zapomněl kandidát, který se zúčastnil nezávislého přijímacího pohovoru na Southwest University, přinést původní vstupenku na test. Čas zkoušky se blíží , a nouzová situace byla doprovázena hlídkovou policií v Beibei. Poté bude vstupenka včas doručena do vyšetřovací místnosti. Kolem 8:40 byla velká skupina policistů z dopravní hlídky okresu Beibei

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-0

  Hualong. com.

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-1

  cn v 11:28 dne 13.

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-2

   června (korespondent Shi Shaohua) Ráno 13. června zapomněl kandidát, který se zúčastnil nezávislého přijímacího pohovoru na Southwest University, přinést původní vstupenku na test. Čas zkoušky se blíží , a nouzová situace byla doprovázena hlídkovou policií v Beibei. Poté bude vstupenka včas doručena do vyšetřovací místnosti.

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-3

   Kolem 8:40 hlídala klíčové úseky sil v jurisdikci velká skupina policistů z dopravní hlídkové policie okresu Beibei. Během přijímací zkoušky na střední školu udržujte pořádek v silničním provozu.

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-4

   Když se policie přiblížila k nemocnici Longfengqiao Jimin Hospital, uviděla ženu středního věku, jak z dálky mává na policejní auto. „Soudruhová policie, pošlete mě prosím na vyšetřovací místnost Jihozápadní univerzity a já dám svému dítěti vstupenku.

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-5

  “ Policistka úzkostlivě dupla. Policie si uvědomila, že to souvisí s budoucností a osudem vyšetřovaného, ​​a proto ženu okamžitě nechala nastoupit do auta a rozsvítila světla až do vyšetřovací místnosti na Jihozápadní univerzitě.

Uchazeči zapomenou přinést vstupenku a policie je včas doprovodí-6

   V autě žena s příjmením Wang řekla policii, že její dítě se dnes zúčastní nezávislého přijímacího pohovoru na Southwest University. Když dorazil do vyšetřovací místnosti, bylo mu řečeno, že musí mít původní vstupenku na test a přinesli jen kopii. Paní Wang se okamžitě vrátila domů, aby si vyzvedla doklady, ale po získání dokladů si nemohla vzít taxi zpět do vyšetřovací místnosti. Když jsem byl velmi nervózní, viděl jsem policejní auto, a tak jsem požádal policii o pomoc.

   O deset minut později policie hladce poslala paní Wangovou před vyšetřovací místnost Jihozápadní univerzity a včas předala kandidátce vstupenku. Paní Wang sledovala, jak její syn chodí včas do vyšetřovací místnosti, a byla mu nesmírně vděčná. Stále děkujte policii. Rodiče, kteří poslali test vedle policie, také po pochopení situace dali policii palec nahoru a poděkovali.

.