Cestovní ruch

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu

souhrn

Včera byl oficiálně zahájen týden publicity v Šen-čenu pro úsporu energie. Úřad pro záležitosti městské správy provedl řadu reklamních aktivit na téma „Zelené a nízkouhlíkové“ s cílem propagovat a realizovat „13. pětiletý plán na úsporu energie veřejných institucí“. v Shenzhenu, „a široce rozšířený“ Koncept úspory energie ve veřejných institucích během 13. pětiletého plánu, popularizovat politiky úspory energie a znalosti řízení,Propagujte nové výrobky a technologie šetřící energii a vodu, propagujte veřejnost města

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-0

  Včera byl oficiálně zahájen týden publicity v Šen-čenu pro úsporu energie.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-1

   Úřad pro záležitosti městské správy provedl řadu reklamních aktivit na téma „Zelené a nízkouhlíkové“ s cílem propagovat a realizovat „13. pětiletý plán na úsporu energie veřejných institucí“. v Shenzhenu, „a široce rozšířený“ Koncept úspory energie ve veřejných institucích během 13. pětiletého plánu, popularizovat politiky úspory energie a znalosti řízení,Podporovat nové výrobky a technologie šetřící energii a vodu a podporovat zavádění ekologického managementu a zelené spotřeby ve veřejných institucích po celém městě.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-2

   Uvádí se, že tento týden se všechny okresy (nové okresy) a městské jednotky zaměří na „13.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-3

   pětiletý“ plán úspory energie pro veřejné instituce v našem městě a popularizují znalosti řízení úspory energie pořádáním seminářů, ukládání vědomostních soutěží, populárně-vědeckých výstav a tematických přednášek. Podporovat používání nových energeticky úsporných technologií a produktů a podporovat vytváření energeticky úsporných institucí, energeticky úsporných nemocnic a energeticky úsporných areálů. Ve dnech 11. až 17.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-4

   června uspořádal Úřad pro záležitosti městské správy „13. pětiletou“ energeticky úspornou výstavu pro veřejné instituce v našem městě ve výstavní síni okresu B Občanského centra na podporu „13. pětileté“ akce veřejné instituce v našem městě ve formě textu a obrázků.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-5

  Cílové úkoly pro úsporu energie, klíčové úkoly, nejnovější vývoj a nové technologie pro úsporu energie. Během týdne propagace budou v kancelářských prostorách veřejných institucí po celém městě vyvěšeny a zobrazeny reklamní plakáty šetřící energii. Veřejné instituce na všech úrovních také organizují své zaměstnance, aby prováděli aktivity „zeleného cestování“ a podporovali chůzi do 1 kilometru, cyklistiku do 3 kilometrů a veřejnou dopravu do 5 kilometrů.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-6

  13.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-7

   června se shoduje s „Národním dnem nízkouhlíkového hospodářství“. Shenzhen zahájí „činnost s nedostatkem energie v rámci veřejných institucí města“.

Oficiálně zahájen týden propagace úspory energie v Shenzhenu-8

   Budou vypnuty klimatizace, některé výtahy a osvětlení ve veřejných prostorách. Zaměstnanci úřadu přestanou používat Jednorázové kancelářské potřeby.

Snižte pohotovostní spotřebu energie kancelářského vybavení a nechte každého zažít úsporu energie a ochranu životního prostředí prostřednictvím „zážitkové“ propagandyJedná se o koncepci rozvoje „modrého“ života. .