Fakta

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi

souhrn

Minulý víkend přišel do Centra péče o zaměstnance v parku Foxconn Fucheng v okrese Longhua nový „člen" - první robot právní pomoci v zemi. Tento robot byl zřízen Úřadem pro spravedlnost okresu Longhua ve spolupráci s ulicí Fucheng Street a pojmenován „Longhua Xiaofa“ „“. „Malé právo“ má osm modulů elektronických služeb, které jsou stále ve fázi pilotního ladění.Poskytne za každého počasí blízký konec a

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-0

  Minulý víkend přišel do Centra péče o zaměstnance v parku Foxconn Fucheng v okrese Longhua nový „člen" - první robot právní pomoci v zemi.

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-1

   Tento robot byl zřízen Úřadem pro spravedlnost okresu Longhua ve spolupráci s ulicí Fucheng Street a pojmenován „Longhua Xiaofa“ „“. „Malé právo“ má osm modulů elektronických služeb, které jsou stále ve fázi pilotního ladění.

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-2

  Bude poskytovat místní a vzdálené právní poradenské služby za každého počasí pro 80 000 zaměstnanců v parku. V posledních letech se poptávka po právní pomoci v okrese Longhua nadále zvyšuje.

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-3

   Foxconn Fucheng Park má téměř 80 000 zaměstnanců a existuje velká poptávka po právních službách. Úřad spravedlnosti okresu Longhua se zaměřuje na inkluzivitu, přesnost a pohodlí a zkoumá roboti, kteří pomáhají při poskytování právní pomoci. V rané fázi, v souladu s potřebami podnikání v oblasti právní pomoci, opakovaně komunikovala s dodavateli robotů a vyvinula osm modulů elektronických služeb prostřednictvím obohacení rozsáhlé databáze robotů poskytujících právní pomoc.

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-4

   Robot právní pomoci „Longhua Xiaofa“ vznikl. Robot právní pomoci „Longhua Xiaofa“ je vysoký 1,48 metru a v cloudu ukládá více než 100 000 zákonů a předpisů. 30 000 typických údajů o případech, více než 5 000 bodů analýzy případů a rozsáhlé profesionální informace o otázkách a odpovědích.

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-5

   Nyní má servisní moduly, jako je aplikační pomoc, kontrola pomoci, implementace pomoci a právní konzultace, a technologie inteligentního rozpoznávání hlasu, realizace právní pomoci a právní konzultace Umělá inteligence parku může zaměstnancům v parku poskytovat místní a vzdálené právní poradenské služby za každého počasí. Nechte zaměstnance plně využívat právní služby po jejich boku. V dalším kroku bude Longhua District Justice Bureau nadále využívat výhod a funkcí inteligentních robotů právní služby, integrovat online a offline a propojit systém služeb právní pomoci s oficiálním účtem WeChat za účelem realizace inteligentní právní konzultace za každého počasí a podnikání na mobilním terminálu.

Shenzhen zkouší prvního robota právní pomoci v zemi-6

Online schůzka, vyplňování online formulářů,Skutečně dosáhnout „více pochůzek s informacemi a lidí méně. “.