Dějiny

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí

souhrn

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-0

 Co děláte po přijímací zkoušce na vysokou školu? Turismus se stal největším tématem. Data průzkumu zveřejněná na webových stránkách o cestování nedávno ukazují, že 70% rodičů považuje cestování jako nejlepší dárek pro uchazeče o přijetí na vysokou školu.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-1

  Rodiče jsou v letošním roce stále více ochotni utrácet peníze a posílat své děti do zahraničí v průměru za více než 10 000 juanů.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-2

  50% uchazečů o přijetí na vysokou školu odchází poprvé do zahraničí, odborná analýza Ctrip travel,V letošním roce, pokud se letního cestování zúčastní více než 9 milionů studentů na přijímací zkoušky na vysokou školu, utratí tuzemští i odchozí turisté 5 000 juanů za kus. Očekává se, že velikost trhu absolventského turné s přijímací zkouškou na vysokou školu v tomto roce překročí 15 miliard juanů.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-3

  Podle webových stránek o cestování byl proveden náhodný průzkum mezi uživateli, kteří si v posledních dvou měsících rezervovali domácí cestovní a odchozí cestovní produkty a cestovali s dětmi ve věkové skupině uchazečů o přijímací zkoušky na vysokou školu. Výsledky ukazují, že 70% rodičů považuje cestování za nejlepší dárek pro své děti při přijímací zkoušce na vysokou školu. Většina rodičů věří, že ve srovnání s některými fyzickými produkty, jako jsou mobilní telefony a počítače, a zábavní a konzumní činnosti, jako je konzumace velkých jídel, sledování filmů a hraní her, může cestovní ruch rozšířit obzory jejich dětí, vydat se za světem a zlepšit se jejich duše.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-4

  55% rodičů je za to ochotno utratit více než 10 000 juanů. 15% je ochotno zaplatit více než 20 000 juanů.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-5

  Podle statistik o objednávkách na skupinové zájezdy, prohlídky s průvodcem, víza atd. , Přibližně 18letých turistů z věkové skupiny „kandidáti na gaokao“, je v současné době téměř 60% rezervací na odchozí cestovní produkty. Téměř 50% těchto turistů odchází poprvé do zahraničí a jsou také jednou z hlavních skupin, které právě vstoupily na odchozí trh cestovního ruchu a odcestovaly do světa.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-6

  Z částky objednávkyAbsolventi přijímací zkoušky na vysokou školu utratí více než 10 000 juanů za turisty odcházející do zahraničí a většinu z nich platí rodiče.

Cestování se stává „nejlepším dárkem“ pro přijímací zkoušky na vysokou školu, 50% uchazečů jde poprvé do zahraničí-7

  Jaká je cena a úroveň spotřeby letních odchozích letních cest v průměru 7 000 juanů pro odchozí turisty? Podle zprávy nabídka i poptávka na trhu cestovního ruchu rostou a poptávka spotřebitelů se neustále stupňuje a jsou ochotni utratit více za cestovní ruch. Podle cen a rezervací více než 1 milion produktů na platformě webových stránek o cestování,Odhaduje se, že průměrná spotřeba čínských turistů během letních prázdnin dosáhne 7 000 juanů, což je o 6,8% více než u letních prázdnin v roce 2016. 35% cestovních dní je více než jeden týden.

  Podle analýzy je zvýšení výdajů způsobeno hlavně zvýšením výdajů na hotely a cestovní služby čínskými turisty, kteří cestují do vzdálenějších destinací, prodlužují si čas na cestu nebo si rezervují produkty vyšší úrovně. Tato cenová úroveň odpovídá průměrnému měsíčnímu platu obyvatel měst v mé zemi. Statistiky ukazují, že průměrný plat ve velkých velkých a středních městech mé země se v roce 2016 pohyboval mezi 6 000 juany a 8 000 juany, nejvyšší v Pekingu a Šanghaji kolem 9 000 juanů.

  Kromě toho cestovní online web také vydal cenové indexy pro oblíbené destinace. Například trasa z Phuketu v Thajsku dosahuje v létě v průměru zhruba 5 000 juanů, což je nárůst o přibližně 5,8% ve srovnání s předchozími roky. Z meziročních údajůLetošní ceny odchozích cest jsou obecně stabilní. Thajsko, Spojené státy, Maledivy, Evropa a další lokality a faktory zdrojů zvýšily ceny a nabídky Japonska, Austrálie, Spojeného království a Vietnamu meziročně mírně poklesly.

  rok. Z meziměsíčního hlediska výrazně zvýšily ceny destinace vhodné pro dovolenou a studijní cesty rodičů a dětí, jako jsou Maledivy, Singapur, USA a Thajsko. „V minulých létech byl nárůst obecně o více než 20% ve srovnání s mimosezónním obdobím. Letos z hlediska cen neztratí letní prázdniny peníze,“ uvedla osoba odpovědná za cestovní web.

  Cestování do zahraničí je čím dál mladší. S uvolněním víz, nárůstem počtu letů a obohacováním charterových letů, spojeným s transparentní konkurencí tisíců cestovních kanceláří na cestovní platformě, letošní rok přinese ty nejnákladnější efektivní léto pro odchozí cestování. Které cílové trasy mají nejnižší prahovou cenu? Podle nabídek produktů, jako je bezplatné cestování a skupinové cestování, vydala webová stránka travel online prvních deset odchozích turistických destinací s nejdostupnějšími letními cenami: Hongkong, Kambodža, Vietnam, Malajsie, Tchaj-wan, Thajsko, Japonsko, Filipíny, Singapur, Indonésie. mezi nimi,U pěti oblíbených destinací, včetně Hongkongu, Thajska a Japonska, lze bezplatné cestovní produkty vypořádat za minimálně 2 000 juanů.

  Odborníci na cestovní ruch předpovídají, že počet odchozích turistů během letních prázdnin přesáhne 30 milionů. Soudě podle aktuální situace při rezervacích činily rodiny s dětmi a staršími dětmi nejvyšší podíl výletů, což představovalo téměř 40%. Cestování do zahraničí je čím dál mladší. Z turistů, kteří v létě cestují s Ctrip do zahraničí, je nejmladší věk mladší než 1 rok.

  Po skončení přijímacích zkoušek na vysokou školu a školních prázdnin jsou hlavní silou také po 90.

a 00. letech, zejména více než 9 milionů „vysokoškolských kandidátů“. Většina z těchto skupin cestuje do zahraničí se svými rodiči. Náš reportér Liang Ying.