Místní

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang

souhrn

Xinhua News Agency, Taiyuan, 13. června (Reportéři Sun Liangquan a Hu Jingguo) Reportér se z Úřadu veřejné bezpečnosti města Taiyuan City, provincie Shanxi dozvěděl, že policie Taiyuan nedávno úspěšně zničila mezinárodní podvodný gang, zatkla 2 podezřelé zločince a ověřila částka více než 330 000 amerických dolarů. V dubnu tohoto roku přijala policie Taiyuan Yingze registrovanou společnost ve městě Taiyuan předanou policií Guizhou Guiyang podezřelou ze zpronevěry dokladů totožnosti jiných lidí.

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang-0

  Xinhua News Agency, Taiyuan, 13. června (Reportéři Sun Liangquan a Hu Jingguo) Reportér se z Úřadu veřejné bezpečnosti města Taiyuan City, provincie Shanxi dozvěděl, že policie Taiyuan nedávno úspěšně zničila mezinárodní podvodný gang, zatkla 2 podezřelé zločince a ověřila částka více než 330 000 amerických dolarů. V dubnu letošního roku policie Taiyuan Yingze obdržela kriminální stopu, že registrovaná společnost ve městě Taiyuan, která byla předána policií Guiyang v provincii Guizhou, byla podezřelá ze zpronevěry dokladů totožnosti jiných lidí za podvodné činnosti. Okamžitě vyšetřit.

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang-1

   Po důkladném vyšetřování speciální policista rychle zjistil trestnou činnost společnosti. 29. května policie zatkla podezřelé z trestných činů Li Mobao a Wang Mozhen v okresech Xiqing a Nankai ve městě Tianjin.

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang-2

   Po vyšetřování podezřelý Li Moubao od roku 2015 najal Wanga Mouzhena a další prodejce, aby si zakoupili informace z občanského průkazu jiných lidí z internetu.

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang-3

  Předstírá, že je další v Taiyuan, Shanxi, Hohhot, Vnitřní Mongolsko, Xi'an, Shaanxi a na dalších místech, pověřil místní zprostředkovatelské společnosti registrací řady obchodních společností prostřednictvím online obchodní platformy, aby zveřejňovaly informace o prodeji zahraničním společnostem na nízké ceny, přimět zahraniční společnosti k „hákování“.

Policie v Tchaj-jüanu rozbil Shanxi nadnárodní podvodný gang-4

   Po získání důvěry zahraničních společností, prostřednictvím zálohy,Záloha, „převod“ na půli cesty a další metody spáchaly trestné činy podvodu proti několika zahraničním společnostem, včetně Itálie, Vietnamu a Íránu. Policie zabývající se případem ověřila, že zahraniční společnost byla podvedena o více než 330 000 amerických dolarů.

V současné době jsou podezřelí z trestného činu Li Moubao a Wang Mouzhen trestně zadrženi v souladu se zákonem a případ je předmětem dalšího vyšetřování. .