Mezinárodní

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“

souhrn

Justice Net Beijing, 13. června (Wu Changhong) Dne 13. června 2017 byl zveřejněn žebříček indexu „Internet + stíhání“. Výběr seznamu hostí web Zhengyi.com s akademickou podporou poskytovanou Škola žurnalistiky a komunikace v Číně Univerzita politických věd a práva v Číně a Ústav pro výzkum nových médií v Číně.

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“-0

 Justice Net Beijing, 13. června (Wu Changhong) Dne 13. června 2017 byl zveřejněn žebříček indexu „Internet + stíhání“. Sponzorem výběru seznamu je Zhengyi.

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“-1

 com, akademickou podporu poskytuje Škola žurnalistiky a komunikace Guangming University of China of Political and Law a New Media Research Institute of Communication University of China. Dnešní titulky poskytují datovou podporu. Výsledky národního seznamu zveřejněného tentokrát ukazují, že v květnu 2017 se provinční prokuratura Shandong umístila na prvním místě, provinční prokurátor Yunnan a provincie Hebei na druhém a třetím místě. Ve srovnání s předchozím měsícem jsou do obecného seznamu nově přidány prokuratura autonomního regionu Vnitřní Mongolsko a prokuratura města Bazhong v provincii S'-čchuan.

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“-2

  V národním seznamuProvinční prokurátor Shandong si vedl skvěle, vyhrál šampionát v žebříčku Weibo a WeChat a prokuratura Bengbu City v provincii Anhui se umístila na prvním místě v žebříčku nejlepších. V seznamu provincií byl do žebříčku Weibo nově přidán prokurátor autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko a do žebříčku WeChat byl nově přidán prokurátor provincie Anhui.

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“-3

  Novinkou v žebříčku Toutiao je prokuratura autonomní oblasti Ningxia Hui,Provinční prokuratura Fujian a městská prokuratura Tianjin.

V květnu 2017 byl vydán žebříček indexů „Internet + Inspekce“-4

  V seznamu měst se prokuratura Baoding City v provincii Che-pej umístila na prvním místě v žebříčku Weibo a WeChat a prokuratura Bengbu City v provincii Anhui opět získala nejvyšší pořadí. V seznamu okresů a okresů se prokuratura okresu Yingshan, město Nanchong, provincie S'-čchuan, prokuratura ekonomické komplexní experimentální zóny letiště Zhengzhou, provincie Henan a prokuratura okresu Yanliang, města Xi'an, provincie Shaanxi, umístily na Weibo ,Wechat a Toutiao jsou jedničkou v žebříčku. Podle statistik je navíc počet prokurátorských nových mediálních účtů, které se účastní hodnocení, 8 516, včetně 2 396 prokurátorských mikroblogů, 2 585 prokurátorských účtů WeChat a 3535 prokurátorských titulků. V květnu 2017 dnes zveřejnily místní orgány prokuratury na všech úrovních celkem 13 300 příspěvků Weibo, 53 900 článků WeChat a 50 900 titulních článků.

  Ve srovnání s dubnem 2017Počet příspěvků Weibo, příspěvků na články WeChat a dnešních příspěvků na titulky se zvýšil, a to o 38%, 9% a 14%.

  Popis seznamu: 1. „Internet + Procuratorate Index“ (Internet + Procuratorate Index), vyvinutý společností Zhengyi. Standardy hodnocení údajů pro účinnost interakce státních zástupců a propagandu právního státu. 2.

  Zúčastněnými vzorky jsou 2 396 prokurátorských mikroblogů, 2 585 prokurátorských WeChatů a 3535 prokurátorských titulků předložených místními orgány prokuratury na všech úrovních. 3. Rozsah monitorování je od 1.

  května do 31. května 2017. 4.

  Index „Internet + stíhání“ se skládá z cenzury Weibo, cenzury WeChat,Podle váženého výpočtu skóre inspekčních titulků jsou váhy všech tří 40%, 40% a 20%. V květnu 2017 je seznam indexů „Internet + stíhání“ získán extrakcí žebříčku z 200 nejlepších vzorků výše uvedených tří položek. 5. Cenzura žebříčku Weibo se vypočítá z vážení pěti indikátorů první úrovně vlivu, aktivity, přitažlivosti, šíření a uznání.

 Integrace sekundárních ukazatelů, jako je počet fanoušků, počet příspěvků, počet původních mikroblogů, počet komentářů, počet opakovaných přečtení a počet lajků, je každému ukazateli dynamicky přiřazena váha, aby se získalo pořadí každý cenzurovaný seznam mikroblogů. 6. Prohlédněte si žebříček WeChat vážením tří hlavních ukazatelů aktivity, atraktivity a uznání. Počet komplexních článků, počet publikací,Průměrný počet přečtení, nejvyšší počet přečtení, průměrný počet lajků a nejvyšší počet lajků a další sekundární ukazatele, dynamickým přiřazením váhy každého ukazatele lze získat pořadí WeChat seznamu.

  7. Seznam hodnocení nadpisů inspekce se vypočítá vážením pěti indikátorů první úrovně vlivu, aktivity, přitažlivosti, uznání a šíření.

  Komplexní odběry hlavních čísel,Počet zveřejněných příspěvků, počet přečtení, počet komentářů, počet sbírek a počet sdílených položek a další sekundární ukazatele, pomocí dynamického přiřazení váhy každého ukazatele, k získání hodnocení každého nadpisu cenzury seznam.

  8.

  Čtyři žebříčky indexu „Internet + Inspekce“, žebříček Weibo cenzury, žebříček WeChat cenzury a žebříček hlavních čísel cenzury vezmou každý 20 nejlepších žebříčků k oznámení. 9. Na základě statistických výpočtů zahájíme korekci údajů a technické screeningové postupy a odstraníme vzorky, které nejsou vysoce relevantní pro právní stát a mají významné veřejné mínění způsobené provozními problémy během sledovaného období a mají zjevné problémy s podvody s daty.

  Pokud máte námitky proti výsledkům seznamu nebo návrhy na zlepšení, zašlete prosím příslušné informace na adresu justicemedia @ 126.

 com, obratem odpovíme.

.