Obchodní

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování

souhrn

Beijing Business Daily (reportér Wu Wenzhi a Guo Baiyu) Výzkumná a výzkumná jednotka odpovědná za stravování a stravování pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022 bude stanovena 12. června. Podle Městské obchodní komise v Pekingu dne 12. června jsou Pekingská asociace kuchyně a Pekingská univerzita University School of Tourism předmětem „Výzkumné zprávy o dodávkách potravin a surovin pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022“ a „Zimních olympijských her v Pekingu 2022

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování-0

  Beijing Business Daily (reportér Wu Wenzhi a Guo Baiyu) Výzkumná a výzkumná jednotka odpovědná za stravování a stravování pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022 bude stanovena 12.

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování-1

   června.

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování-2

   Podle Městské obchodní komise v Pekingu dne 12. června jsou Pekingská asociace kuchyní a Pekingská univerzita na univerzitě cestovního ruchu předmětem „Výzkumné zprávy o dodávkách potravin a surovin pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022“ a „Výzkumné zprávy o zdrojích stravovacího trhu pro Zimní olympijské hry v Pekingu 2022 “. Závazná jednotka subjektu. V oznámení předmětné jednotky „Výzkumné zprávy o tržních zdrojích cateringu pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022“ a oznámení předmětné jednotky „Výzkumné zprávy o dodávkách potravin a surovin pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022“ po kontrole Pekingská kulinářská asociace Aplikační materiály Školy cestovního ruchu a Pekingské unijní univerzity splňují příslušné požadavky příslušného předmětu,Být určen jako závazková jednotka odpovídajícího subjektu.

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování-3

   Na konci května vydala obchodní komise v Pekingu oznámení o žádosti o „Zprávu o průzkumu trhu se zásobami zimních olympijských her v Pekingu 2022“ a „Zpráva o výzkumu zásobování potravinami a surovinami na zimních olympijských hrách v Pekingu 2022“. získávání výzkumných zpráv o službách souvisejících se stravováním od veřejnosti. „Výzkumná zpráva o zdrojích trhu s potravinami a nápoji pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022“ je předmětem Pekingské kulinářské asociace, založené v roce 1984. Jedná se o rané založení asociací stravovacího průmyslu v Pekingu, které sdružují hlavní stravovací skupiny v Pekingu a centrální cateringové společnosti v Pekingu.

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování-4

   Zpráva o výzkumu dodávek potravinářských surovin pro zimní olympijské hry v Pekingu 2022 je předmětem Pekingské unijní univerzitní školy cestovního ruchu, která je první vysokoškolskou institucí vysokoškolského vzdělávání v cestovním ruchu zřízenou Čínskou lidovou republikou. Má učitelský tým kulinářské technologie a výživy na národní úrovni. Vysoká škola má pět oddělení: management cestovního ruchu, ekonomika cestovního ruchu, mezinárodní cestovní ruch, hotelnictví a management potravin a nápojů. pouze kulinářské vysokoškolské vzdělání v Pekingu.

Zahájen výzkum pekinských zimních olympijských her v oboru stravování a stravování-5

   Li Yaguang, viceprezident Čínské asociace pro kuchyni, pro Peking Business Daily řekl, že obchodní komise v Pekingu učinila tento krok, aby získala přesné pochopení současného odvětví stravovacích služeb. Vytvořte předběžné základní rezervy pro nabídky nebo prověrky jednotek stravovacích služeb pro následující zimní olympijské hry. "Nejprve pochopte současné formy služeb, poskytovatele služeb a modely služeb na trhu se stravováním.

   Jedná se o předběžnou práci, která pomůže lépe provést další krok. " Výzkumná zpráva o dodávkách potravinových surovin byla uvedena v zástupce ředitele Čínské asociace pro kuchyni. Podle předsedy Feng EnyuanaZávisí to na trendu složek potravin, jako je bezpečnost, zdraví a nutriční hodnota složek potravin atd.

.