Cestovní ruch

Tianjin-Xiongan plánuje provést předběžný výzkum meziměstského železničního plánování

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června. Podle zpráv o City Express, které 13. června pořádá Tianjin Daily News Group, za účelem realizace „Třináctého pětiletého“ moderního komplexního plánu rozvoje dopravního systému Státní rada kombinuje „Třináctý pětiletý“ plán rozvoje komplexní dopravy v Tianjinu a aktivně podporuje hlavní národní strategii pro koordinovaný rozvoj Pekingu, Tianjinu a Hebeiden

Tianjin-Xiongan plánuje provést předběžný výzkum meziměstského železničního plánování

Tianjin-Xiongan plánuje provést předběžný výzkum meziměstského železničního plánování-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13.

Tianjin-Xiongan plánuje provést předběžný výzkum meziměstského železničního plánování-1

   června. Podle zpráv o City Express, které 13. června pořádá Tianjin Daily News Group, za účelem realizace „Třináctého pětiletého“ moderního komplexního plánu rozvoje dopravního systému Státní rada kombinuje „Třináctý pětiletý“ plán rozvoje komplexní dopravy v Tianjinu a aktivně podporuje hlavní národní strategii pro koordinovaný rozvoj Pekingu, Tianjinu a HebeiTianjin vydal „Implementační stanoviska k implementaci plánu rozvoje„ 13.

Tianjin-Xiongan plánuje provést předběžný výzkum meziměstského železničního plánování-2

pětiletého “moderního komplexního dopravního systému“ s cílem vybudovat bezpečný, pohodlný, plynulý a efektivní, zelený a inteligentní moderní komplexní dopravní systém. Ve stanovisku se navrhuje provést předběžný výzkum plánování meziměstských železnic z Tchien-ťinu do Chengde a nové čtvrti Xiong’an za účelem vytvoření„Dvě osy“ meziměstské dopravy Peking-Peking, Tchien-ťin-Bang-čou-Tchien-ťin-Qin a vysokorychlostní železnice Peking-Šanghaj mají křížový tvar vyhrazeného pro cestující. (Securities Times News Center).