Sportovní

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající

souhrn

Policie vyslechla prohlášení obou stran. Foto s laskavým svolením Shapingba Police Hualong.com zveřejnilo pohovku, kterou spotřebitelé prohlašovali za problematickou. Foto s laskavým svolením policie v Shapingba Hualong.com vydané společností Hualong.com v 11:45 dne 13. června (reportér Zhang Yong) našel problém s nově zakoupeným produktem a požádal obchodníka o jeho vrácení. Naopak zvracel . Mnoho spotřebitelů se muselo s podobnými věcmi setkat.Včera (12), doma

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-0

 Policie vyslechla prohlášení obou stran. Foto s laskavým svolením Shapingba Police Hualong. com zveřejnilo pohovku, kterou spotřebitelé prohlašovali za problematickou. Foto s laskavým svolením policie v Shapingba Hualong.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-1

 com vydané společností Hualong. com v 11:45 dne 13. června (reportér Zhang Yong) našel problém s nově zakoupeným produktem a požádal obchodníka o jeho vrácení.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-2

  Naopak zvracel . Mnoho spotřebitelů se muselo s podobnými věcmi setkat. Včera (12), který žije v okrese Shapingba v Chongqingu, vstal s prodejcem kvůli pohovce.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-3

  „Soudruhová policie, někdo přišel do mého domu, aby něco popadl, přijďte brzy. “ V 15:00 12. června přijala policie z týmu 110 Express týmu pobočky Shapingba Úřadu veřejné bezpečnosti He.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-4

  „Podívej, tato pohovka má více než 5 000!Na právě zaslaném polštáři byly skvrny a velikost nebyla správná, ale druhá strana to nejen nevyřešila, ale také násilně odnesla pohovku.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-5

  „Když na místo přišla policie, ukázal doma na pohovku a hořce zvracel. Tváří v tvář obvinění se však Wang, který pohovku prodal, také naštval:„ Učiteli, proč to říkáš? “ Původně jsme tu, abychom s vámi vyjednali řešení,Ale jste agresivní a slepě zdůrazňujete, že vám chybí peníze a nedáte nám šanci to vyřešit. „Takže, co je v této věci správné a co špatné? Ukazuje se, že He Mou několik dní přišel do Wangova obchodu koupit novou pohovku.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-6

  Nečekaně poté, co toho dne dělníci poslali pohovku do domu He Mou, jsem našel s rodinou, že nejen velikost pohovky není stejná,Ovlivňuje vzhled a na polštáři jsou skvrny.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-7

  Požádal tedy Wanga, aby se s ním hádal. Původně bylo možné záležitost vyřešit smírně, ale protože měl He Mou silný přístup a slepě ho obvinil, obchodník Wang Mou se naštval a požádal pána, aby přinesl pohovku zpět. Toto je také scéna, kdy He Mou hlásí policii, že někdo něco okrádá.

Velikost nově zakoupené pohovky není stejná, stále existují problémy, kupující a prodávající-8

  Policie vyzvala obě strany, aby omezily své emoce,A zkontroloval pohovku na místě.

  Jelikož to nebyli profesionálové, policie požádala Wangovy pracovníky o prohlídku pohovky.

  Pracovníci uvedli, že s pohovkou skutečně existuje problém. Tváří v tvář této situaci lidé varovali, že „zákon o ochraně práv spotřebitele“ obchodníka Wanga obsahuje ustanovení o vrácení peněz kvůli problémům s kvalitou. Po mediaci obě strany nakonec dosáhly dohody. Wang přinesl pohovku zpět na přestavbu, aby se ujistil, že kvalita je na standardní úrovni, a poté ji dal spotřebiteli He a obě strany dosáhly urovnání.

Připomínka policie: Článek 49 zákona o ochraně práv spotřebitele stanoví, že spotřebitelé mají právo požadovat od obchodníků vrácení nekvalifikovaných produktů nebo vrácení peněz, a rovněž jim může být uloženo zaplatit odškodné, pokud jsou podezřelí z podvodu. Zadruhé, občané musí při nakupování požadovat faktury a další poukázky. V případě problémů si stěžujte na sdružení spotřebitelů nebo na oddělení průmyslu a obchodu. .