Fakta

Společnost Centaline Securities vyplácí hotovostní dividendy z akcií A a H za posledních šest měsíců

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června, 12. června, společnost Zhongyuan Securities (kód A-akcie: 601375, zkratka H-akcie: Zhongzhou Securities, kód H-akcie: 01375) distribuovala 2016 akcionářům A-akcie Hotovost dividenda za druhou polovinu roku. Podle dříve oznámené dividendy společnosti ve výši 1,21 juanů na 10 akcií (ekvivalent 1,37)

Společnost Centaline Securities vyplácí hotovostní dividendy z akcií A a H za posledních šest měsíců

Společnost Centaline Securities vyplácí hotovostní dividendy z akcií A a H za posledních šest měsíců-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13. června, 12.

Společnost Centaline Securities vyplácí hotovostní dividendy z akcií A a H za posledních šest měsíců-1

   června, společnost Zhongyuan Securities (kód A-akcie: 601375, zkratka H-akcie: Zhongzhou Securities, kód H-akcie: 01375) distribuovala 2016 akcionářům A-akcie Hotovost dividenda za druhou polovinu roku. Podle dříve oznámeného plánu rozdělení dividend společnosti ve výši 1,21 juanů (ekvivalent 1,37 hongkongského dolaru) na každých 10 akcií jsou to celkem asi 3. Dividenda ve výši 2,4 miliardy RMB byla včera převedena na účet jejího investora s podílem A; a podle jejího plánu dividend investoři s podílem H společnosti Centaline Securities H brzy obdrží 15. června přibližně 144 milionů HK $.

Společnost Centaline Securities vyplácí hotovostní dividendy z akcií A a H za posledních šest měsíců-2

   První hotovostní dividenda po návratu k akciím A bude být plně realizován. Reportér si všiml, že pokud k tomu připočítáme dividendy vyplacené v polovině roku 2016, tedy v první polovině loňského roku, v říjnu loňského roku,Celková hotovostní dividenda z cenných papírů Centaline Securities v roce 2016 činila téměř 800 milionů RMB, což představuje 111% čistého zisku připadajícího akcionářům mateřské společnosti v daném roce, a poměr výplat dividendy se umístil na prvním místě mezi 27 společnostmi obchodovanými s cennými papíry s podílem A.

Společnost Centaline Securities vyplácí hotovostní dividendy z akcií A a H za posledních šest měsíců-3

Uvádí se, že vysoký podíl hotovostních dividend, který společnost Centaline Securities nadále vykonává během tří let od jejího uvedení na burzu v Hongkongu, vzbudila pozitivní a nadšenou reakci hongkonského trhu a většiny investorů. (Li Mingzhu) (Securities Times Network Express Center).