Mezinárodní

Huaibei Rural Commercial Bank pokutovala 300 000 juanů za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik

souhrn

Zprávy Sina Finance News, zprávy z 29. srpna, webová stránka Čínské bankovní regulační komise zveřejnila formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích bankovní regulační pobočky Huaibei, který pokutuje společnost Huaibei Rural Commercial Bank Co., Ltd. za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik a závažná porušení pravidel obezřetného podnikání. pokuta 300 000 juanů. Huaibei Rural Commercial Bank Co., Ltd. nesprávně klasifikovala rizika půjčky,Vážné porušení předpisů o obezřetnostním řízení

Huaibei Rural Commercial Bank pokutovala 300 000 juanů za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik

Huaibei Rural Commercial Bank pokutovala 300 000 juanů za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik-0

  Zprávy Sina Finance News, zprávy z 29. srpna, webová stránka Čínské bankovní regulační komise zveřejnila formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích bankovní regulační pobočky Huaibei, který pokutuje společnost Huaibei Rural Commercial Bank Co. , Ltd. za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik a závažná porušení pravidel obezřetného podnikání.

Huaibei Rural Commercial Bank pokutovala 300 000 juanů za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik-1

   pokuta 300 000 juanů. Huaibei Rural Commercial Bank Co.

Huaibei Rural Commercial Bank pokutovala 300 000 juanů za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik-2

  , Ltd. nesprávně klasifikovala rizika půjčky,Vážně porušila pravidla obezřetného provozu, porušila čl. 46 odst. 5 „Zákona o bankovním dohledu a správě Čínské lidové republiky“ a bankovní regulační úřad Huaibei mu uložil pokutu 300 000 juanů.

Huaibei Rural Commercial Bank pokutovala 300 000 juanů za nesprávnou klasifikaci úvěrových rizik-3

Toto je formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích úřadu Huaibei Banking Regulatory Bureau: Odpovědný editor: Xie Haiping Klíčová slova článku: China Banking Regulatory Commission Bank pokutuje populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně ,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).