Místní

Hunan neustále silně prší v Cili a postihuje mnoho starších lidí uvězněných v řece na jihu za účelem záchrany

souhrn

CCTV News: Ovlivněn deštěm v posledních několika dnech, vodní hladina řek na mnoha místech nadále stoupala. Dvanáctého dne byl starý muž v okrese Cili v provincii Hunan uvězněn uprostřed řeky rychle stoupající vodou. Místní záchranný tým zorganizoval záchranný tým, aby rychle vyrazil na pomoc. Když řeka stoupala, tento 60letý muž pral prádlo na mělčinách uprostřed řeky a byl uvězněn, než mohl zareagovat.Vzhledem k místu incidentu

Hunan neustále silně prší v Cili a postihuje mnoho starších lidí uvězněných v řece na jihu za účelem záchrany

Hunan neustále silně prší v Cili a postihuje mnoho starších lidí uvězněných v řece na jihu za účelem záchrany-0

  CCTV News: Ovlivněn deštěm v posledních několika dnech, vodní hladina řek na mnoha místech nadále stoupala. Dvanáctého dne byl starý muž v okrese Cili v provincii Hunan uvězněn uprostřed řeky rychle stoupající vodou. Místní záchranný tým zorganizoval záchranný tým, aby rychle vyrazil na pomoc.

Hunan neustále silně prší v Cili a postihuje mnoho starších lidí uvězněných v řece na jihu za účelem záchrany-1

   Když řeka stoupala, tento 60letý muž pral prádlo na mělčinách uprostřed řeky a byl uvězněn, než mohl zareagovat. Vzhledem ke vzdálenému místu incidentu trvalo příjezd hasičských sborů kraje více než 50 minut. Místní vláda rychle zorganizovala dočasný záchranný tým. Několik kádrů a policistů s lepší kvalitou vody bylo okamžitě zachráněno.

Hunan neustále silně prší v Cili a postihuje mnoho starších lidí uvězněných v řece na jihu za účelem záchrany-2

.