Průmysl

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti

souhrn

Tianshan Net News (uvádí korespondent Chen Lumanruza) „Můj nový stůl se mi moc líbí. Každý den ho čistím.“ 7. června šťastně řekl Kausal Galken. Kausal Jalken je dítě z vesnice Aksai ve čtvrti Duolat v okrese Toli. Studuje na škole Shayibake School, na výukové stránce v sousední vesnici Shayibake Village.Před několika dny dostala od pracovního týmu dárek

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-0

  Tianshan Net News (uvádí korespondent Chen Lumanruza) „Můj nový stůl se mi moc líbí. Každý den ho čistím. “ 7.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-1

   června šťastně řekl Kausal Galken. Kausal Jalken je dítě z vesnice Aksai ve čtvrti Duolat v okrese Toli. Studuje na škole Shayibake School, na výukové stránce v sousední vesnici Shayibake Village.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-2

  Před několika dny dostala od pracovního týmu novou sadu stolů a židlí. Vesnice Aksai je místním úřadem místního daňového úřadu okresu Tacheng.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-3

   Po umístění ve vesnici se pracovní tým během návštěv v domácnostech dozvěděl, že škola Shayibake v sousední vesnici je již dlouho postavena, výukové zařízení je zastaralé , a nedostatek stolů a židlí.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-4

   Pracovní tým okamžitě přijal opatření k aktivní mobilizaci příbuzných, přátel a sociálních sil kolem nich,Bylo vyzvednuto téměř 10 000 juanů a bylo zakoupeno 40 sad zcela nových stolů a židlí. 30. května byly do školy zaslány nové stoly a židle, které učitelé a studenti uvítali.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-5

   Ředitel školy Shaybak, Herean Hajibek, řekl: "Stoly a židle v naší škole jsou z 90. let a jsou relativně staré. Pracovní tým nám pomohl vyměnit všechny stoly a židle ve škole.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-6

  "Nejen, že jsou studenti šťastní, jsme také velmi šťastní. „Darované nové stoly a židle nejen výrazně zlepšily prostředí pro učení dětí, ale také dále zlepšily podmínky výuky školy. Jia Haitao, vedoucí týmu místního daňového úřadu v okrese Tacheng ve vesnici Akesai, okres Duolat, okres Toli, uvedla : „Během pobytu ve vesnici jsem zjistil, že stoly a židle na místě výuky jsou velmi staréOvlivňuje zdravé učení dětí, proto jsme mobilizovali sociální síly k nákupu řady nových stolů a židlí, abychom zlepšili podmínky učení pro děti.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-7

   Děti jsou budoucí květinou vlasti, aby mohly mít dobré vzdělávací prostředí. To je také náš pracovní tým. Mělo by být hotovo.

Tori: Vesnický tým opatrně zalévá květiny budoucnosti-8

".