Automatický

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby

souhrn

[Poznámka redakce] Od 31. května Tianshan.com zahájil sérii zpráv o „Pětileté tvrdé práci“ zaměřených na oblasti zmírňování chudoby v Sin-ťiangu, propagující úspěchy zmírňování chudoby v Sin-ťiangu od 18. Národního kongresu Komunistická strana Číny a sledování úsilí o zmírnění chudoby v Sin-ťiangu. Specifická opatření v Sin-ťiangu, nové způsoby a modely snižování chudoby v Sin-ťiangu, chválí pokročilé modely, které se objevily při práci na zmírnění chudoby v Sin-ťiangu.Od 18. národního kongresu strany

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-0

 [Poznámka redakce] Od 31. května Tianshan. com zahájil sérii zpráv o „Pětileté tvrdé práci“ zaměřených na oblasti zmírňování chudoby v Sin-ťiangu, propagující úspěchy zmírňování chudoby v Sin-ťiangu od 18.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-1

  Národního kongresu Komunistická strana Číny a sledování úsilí o zmírnění chudoby v Sin-ťiangu. Specifická opatření v Sin-ťiangu, nové způsoby a modely snižování chudoby v Sin-ťiangu, chválí pokročilé modely, které se objevily při práci na zmírnění chudoby v Sin-ťiangu. Od 18. národního kongresu Komunistické strany Číny byla přijata přesná opatření a zkušenosti ke zmírnění chudoby v Sin-ťiangu .

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-2

 .

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-3

 .

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-4

  s cílem posílit důvěru kádrů a mas všech etnických skupin v Sin-ťiangu ve zmírnění chudoby a přivítat vítězství 19. národního kongresu strany s plným nadšením. Dnes bylo vydáno čtrnácté „Okres Nilek: Budování strany jako hlavní role v podpoře zmírňování chudoby“.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-5

  Členové strany a kádry ve vesnici se sešli, aby studovali práci na zmírňování chudoby. (Poskytuje Úřad pro zmírnění chudoby v okrese Nilek) Tianshan Net News (uvádí reportérka Ma Shaobin a stážista Guo Ming) Jako kraj postižený chudobou, v boji proti chudobě, Nilek County trvá na využití budování strany jako „nového motoru“.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-6

  a venkovské místní organizace jako „hlavní osa“ a členové a kádry stran jsou „hlavní silou“ zkoumající model „zmírnění chudoby při budování strany + cílené zmírnění chudoby“,Byl vytvořen systém na zmírnění chudoby vytvářející strany s „jedním jádrem, mnohonásobným a energickým“ systémem zmírňování chudoby.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-7

  Zmírnění chudoby v zaměstnání Průmysl Zmírnění chudoby Gulizila Nujaaili je vesničan ve vesnici Taosubutai ve čtvrti Subutai v okrese Nilek. Jejich pětičlenná rodina jim pomohla zbavit se chudoby zaměstnáním tří lidí. „Býval jsem v adobe domě, ale teď žiji v prostorném a světlém domě pro bohaté. V posledních třech letech šel život každý rok stejným způsobem.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-8

  „Gulizila Nujaaili řekla, že rodina také pěstovala zeleninu ve skleníku, rozvinula ekonomiku na nádvoří a žila stále šťastněji. 30letý Asiyan Alibai, vesničan ve vesnici Subutai, jsem šel do továrny na zpracování oděvů ve městě naučit se techniky šití. Jako učedník můžu dostat každý měsíc plat 1 500 až 2 000 juanů.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-9

 Očekává se, že v tomto roce bude chudoba odstraněna. „Naše rodina dříve žila na pastvě a příjem byl extrémně nízký. Nyní je to v pořádku.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-10

  Máme měsíční plat 1 500 juanů až 2 000 juanů. Letos musíme tvrdě pracovat a musíme dosáhnout zmírnění chudoby. “ Řekl Axiyan Alibaisi . Vesnice Taosubutai je pastorační vesnice ležící hluboko v pohoří Tchien-šan.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-11

  Příjmy zemědělců a pastevců jsou velmi nízké. Jedná se o klíčovou vesnici na pomoc chudobě.

Okres Nilek: Budování strany je hlavní rolí v podpoře zmírňování chudoby-12

  V roce 2016 bylo z chudoby vytaženo 157 lidí z 36 domácností a v roce 2017 bylo plánováno vymanění z chudoby 144 lidí ze 42 domácností. V letošním roce vybudovala pobočka strany Tao Subutai Village platformu zaměstnání prostřednictvím několika kanálů, založila dlouhodobou základnu pro spolupráci při exportu pracovních sil a vyzvala celou vesnici, aby pracovala mimo chudobu a vydělala si peníze.

  Při vítězství v boji proti chudobě vesnice aktivně využívala hlavní výhody budování strany a plně hrála příkladnou a vedoucí roli členů strany. Zkoumání a zřízení podpůrného mechanismu „stranické větve + chudé domácnosti“, aktivního zakládání průmyslových stranických organizací, implementace modelu „stranické organizace + základna spolupráce při vývozu pracovních sil + chudé domácnosti“, upevnění základního postavení práce na budování strany na pomoc při zmírňování chudoby a formování práce na budování strany Pracovní mechanismus hluboce integrovaný do zmírňování chudoby.

  V inkubační základně pro zmírnění chudoby a podnikání ve městě Karatobe Township v okrese Nilek,Desítky žen zde našly uplatnění a kosajské výšivky a ručně vyráběné koberce se v rukou žen vytvářejí kousek po kousku. Ulan Guli byla první várkou pracovníků, která vstoupila do inkubátoru.

  Ekonomické podmínky její rodiny nebyly dobré. Když viděla, že se městečko chystá zavést zmírnění chudoby a podnikatelský inkubátor, aktivně se přihlásila, když byla nečinná a nyní má stálý příjem každý měsíc. Ve stáji pro dobytek ve vesnici Sayboyi Village v městečku Karatobe byl dobytek na zmírnění chudoby chudých domácností ve vesnici chován a rovnoměrně rozdělen.

  Ikebailal je dělník v chovatelské stanici skotu a chudá domácnost ve vesnici.

  Nyní má měsíční plat 3000 juanů a dva dobytek na úlevu od chudoby. Nyní nemusí zásobovat krmivem a každý rok si může pořídit dvě telata. .

 ,Život je mnohem lepší než dříve. Zavedení „jednoho základního a vícenásobného“ cíleného systému organizace na zmírnění chudoby Nilek County zavedl systém odpovědnosti za vůdce na úrovni krajů, kteří balí městy (města), jednotky na úrovni krajů, které balí vesnice postižené chudobou, a členy strany a kádry chudé domácnosti a energicky provádět cílené zmírňování chudoby a vedení a kádry. „Dvojčata“ pomáhají pracovat.

  Zároveň si vezměte kompetentní oddělení na úrovni kraje, abyste pochopili obchodní vedení,Výbory stranických měst se zaměřují na organizační vedení a stranické organizace na vesnické úrovni koordinují úsilí o podporu standardizovaného řízení průmyslových sdružení a profesionálních družstev zemědělců a pastevců. Na práci na zmírnění chudoby se podílejí stávající členové a kádry kraje.

  Městské části, města, vesnice a komunity zřídily účty pomoci, aby dosáhly úplného pokrytí chudých domácností a pomohly lidem mít domácnosti. Plně hrajte roli a výhody politického vedení, organizace a koordinace stranické organizace a mobilizujte masy v souladu s formami „pobočka + sdružení“, „pobočka + společnost“, „pobočka + základna“ a další formy , zpřísnit průmyslové základny, přední podniky, družstevní organizace a bohaté lidi. Je to těsně zhuštěno kolem organizace vesnických večírků, budování průmyslové základny s organizací vesnických večírků jako jádrem,Systém „jednoho jádra a více“ cílený systém zmírňování chudoby podporovaný předními podniky a spolupracujícími organizacemi.

  V souladu s projektem „Party Building and Enriching the People“ zvyšte úsilí o zakládání stranických organizací ve venkovských profesionálních družstvech a profesních sdruženích, dosáhněte úplného pokrytí stranických organizací v řetězci průmyslového rozvoje a spoléhejte se na talentová studia zaměřená na vytváření „Jedno městečko, jeden průmysl“ a „jedna vesnice, jeden produkt“Nový model hospodářského rozvoje venkova.

Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.