Technologie

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi

souhrn

Dayang News nedávno zahájilo otevřené výběrové řízení na přípravu plánu ochrany dvou důležitých historických a kulturních bloků v Kantonu, historických a kulturních bloků chrámu Shamian a Hualin. Podle plánu bude do roku 2020 muset 26 klíčových chráněných historických a kulturních okresů v Kantonu připravit plán ochrany. Plán ochrany pro Shamian byl ve skutečnosti oznámen a proveden již v roce 2010.Tentokrát jde o realizaci plánu

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi-0

  Dayang News nedávno zahájilo otevřené výběrové řízení na přípravu plánu ochrany dvou důležitých historických a kulturních bloků v Kantonu, historických a kulturních bloků chrámu Shamian a Hualin.

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi-1

   Podle plánu bude do roku 2020 muset 26 klíčových chráněných historických a kulturních okresů v Kantonu připravit plán ochrany.

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi-2

   Plán ochrany pro Shamian byl ve skutečnosti oznámen a proveden již v roce 2010. Tentokrát jde o vyhodnocení a revizi implementace plánu se zaměřením na optimalizaci vnějšího a vnitřního provozu a vybudování pomalého systému. Historická a kulturní čtvrť Šamian je jedním z 26 historických a kulturních okresů identifikovaných v „Plánu ochrany historických a kulturních měst v Guangzhou“. Projektem plánování ochrany historického a kulturního okresu Šamian je provádět výzkum a hodnocení plánu ochrany v 2010.

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi-3

  Liwanský okres a mnoho odborníků a vědců se již dlouhou dobu zavázali podporovat stavbu šamské pěší zóny.

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi-4

   V roce 2013 vláda okresu Liwan uvedla, že bude propagovat „Shamianský plán na ochranu historické a kulturní oblasti ochrany“ na podporu „šamského“ Dlouhodobě plné Ostrov je v zásadě pěší “a otevřeně vyžádané názory. Podle oznámení o výběrovém řízení byla revize tohoto plánu ochranyJe nutné navrhnout plány na zlepšení dopravní a jiné infrastruktury, zařízení veřejných služeb a životního prostředí.

Veřejné nabídkové řízení na plánování ochrany bloků Shamian a Hualinsi-5

Zejména navrhuje strategie organizace provozu, optimalizaci vnějšího a vnitřního provozu, veřejnou dopravu a statický provoz, pomalé plánování systému atd. (Reportér Guangbao Du Juan).