Internet

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi

souhrn

Monitorovací video ukázalo, že starší sestra táhla svou mladší sestru, následovanou mladším bratrem. Dítě to ruku v ruce našlo. Pokračovat v základních hodnotách socialismu, hledat dobré lidi v Guangzhou, civilním hrdinovi vedle lidí z Guangzhou.Dayang News Pomocný policista v zelené vestě drží v rukou tři děti, kráčí pod tlumeným světlem a odchází lidé jen s vřelým hřbetem!Předevčírem od 21:00 byl tento pohled zezadu v okrese Baiyun

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-0

 Monitorovací video ukázalo, že starší sestra táhla svou mladší sestru, následovanou mladším bratrem.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-1

  Dítě to ruku v ruce našlo. Pokračovat v základních hodnotách socialismu, hledat dobré lidi v Guangzhou, civilním hrdinovi vedle lidí z Guangzhou. Dayang News Pomocný policista v zelené vestě drží v rukou tři děti, kráčí pod tlumeným světlem a odchází lidé jen s vřelým hřbetem!Předevčírem od 21:00 se tento pohled zezadu šířil v komunitní skupině Huiqiao v ulici Xinshi v okrese Baiyun. Obyvatelé chválili „Strýček je stále spolehlivý“! Reportér byl informován, že za tímto obrázkem byl příběh zahřívající srdce, který trval 12 hodin a hledal tři děti zadržované pomocnou policií: 11letá dívka Li Yun (pseudonym), 8letá chlapec Li Chunsheng (pseudonym),5letá dívka Li Han (pseudonym).

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-2

  V 8:56 ráno 11.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-3

  sestry sestra Li Yun vzala svého mladšího bratra Li Chunshenga a mladší sestru Li Han a utekla z domova. Důvod, proč odešli z domova, byl trochu ohromující: odmítli dělat domácí úkoly a byli nadáváni jejich otcem.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-4

  Když zjistili, že dítě utíká z domova, rodiče dítěte byli tak úzkostliví, že šířili sledování prostřednictvím WeChat Moments a začalo online a offline sledování. Policie pomohla zkontrolovat sledovací video.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-5

  Mnoho čtvrtí v komunitě nového města Huiqiao lidi spontánně hledalo.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-6

  Poté, co společně pracovali, našli v noci asi v 8:50 tři děti.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-7

  Srdce rodičů nakonec padlo. Když odešla z domova, nadávala 11leté dívce, že odešla se svými mladšími sourozenci. „Moje sestra je možná trochu vzpurná.

Dívka vezme svého mladšího bratra a sestru z okolí, aby našli lidi-8

  Protože si nedělala domácí úkoly, řekl jí její otecJdi pryč, vzala svého mladšího bratra a mladší sestru a utekla z domova. „Paní Li žije v jižní čtvrti Nového Města Huiqiao. Je matkou těchto tří nezbedných dětí.

  Když už mluvíme o své nejstarší dceři Li Yun, cítí se laskavě a zábavně.

  V 8:56 ráno 11.

  dívka Li Yun využila nepřítomnost svých rodičů. Věnujte pozornost opuštění domova.

  “Je to velké dítě a v batohu má tenkou přikrývku. Malé polštáře, pár dírek. „V té době slečna Li odpočívala a její manžel, pan Li, byl také zaneprázdněn domácími pracemi, a nevšiml si, že tři„ malí duchové “vyklouzli z domu.

  Po vstávání si slečna Li myslela, že jsou jejich třetí sourozenci a starší šli dolů hrát si.

  Až do 13:00 poledne. Slečna Li viděla starší doma, jak se vracejí domů, aby jedli, ale tři děti nebyly vidět. „V tuto chvíli jsem si najednou uvědomila, že to dítě chybí. “ Paní Li řekla, že doučování tří dětí bylo přísnější, protože byla mladá.

  Například museli pozdravit dospělé, když šli ven, ale ona ano neočekávejte, že by děti tentokrát utekly z domova. Sousedé dál poskytovali vodítka a dokonce se projížděli na ulici, aby našli někoho, kdo je nezvěstný. „Všechny tři děti jsou tak mladé,Obáváme se hlavně toho, že narazíme na špatné lidi nebo že nás na silnici srazí auto.

  „Paní Li řekla, že za účelem nalezení dětí šli všichni členové rodiny do ulic, aby je našli.

  Aby pokryli více míst, přesunuli také„ záchranáře “k příbuzným a přátelům. Ti, kteří mohli jít do ulic vyšla do ulic. Na druhou stranu slečna Li okamžitě zavolala policii. Zkompiloval také zprávu a poslal ji druhé skupině v jižním okrese Huiqiao New Town,Nechte sousedy pomoci věnovat pozornost.

  „Stále existují nadšená sousedství, která poskytují vodítka.

  Kdy a kde jsme dítě viděli a kam by dítě mohlo jít, budeme se řídit vodítky, abychom ho našli.

 “ Paní Li byla ještě více dojata skutečností, že několik čtvrtí také spontánně jezdí elektrická kola.

  Jeďte po hlavní silnici kolem komunity a najděte ji. Od 13:00 do 19:00Rodina hledala místa jako Dětský park, nákupní čtvrť Baixin Plaza, okolní městské vesnice atd. , Ale nedošlo k žádnému pokroku.

  Mezitím policie z policejního úřadu v Huiqiao New City také pomohla zkontrolovat sledovací videa ze všech vchodů a východů z Huiqiao New City a nakonec zjistila, že dítě kráčí směrem k Jiahe na semaforech v Huiqiao New City. „Podle vodítka policie jsme pátrali po silnici,Výsledek však nebyl žádný a cítil jsem se trochu zmatený.

  „Slečna Li řekla, že byla trochu zoufalá, když to konečně našla.

  Úředník: Zjistil jsem, že ti tři„ malí duchové “používali sušenky, aby je udrželi v tu noc kolem 8:20. Weng Lixuan, prodavačka zboží pro děti v Komunita nového města Huiqiao přivítala zákazníky v obchodě. Na silnici blikly tři děti,Vzhled dítěte ve sledovací zprávě předané zástupcem ředitele policejní stanice Xinshi He Jiangem je velmi podobný. „Okamžitě jsem to vyhnal, zavolal tři děti, pečlivě spároval obrázky a opravdu to byly oni,“ řekl Weng Lixuan.

  „V té době jsem si je chtěl nechat a nenechat je odejít.

  Povídal jsem si s nimi a vytáhl jim sušenky. Zeptal jsem se jich, kde jsou a proč nechodí s rodiči. Nejstarší dívka nejevila vůbec žádný strach a řekla, že by si vzala svého bratra a sestru, aby našli místo k pobytu.

  Nakonec se rozhovor prohloubil a malá dívka plakala a řekla mi, že to byl její otec, kdo se nadával a utekl.

  „Řekla Weng Lixuan. Nakonec dívka řekla Weng Lixuan telefonní číslo své matky. Ale slečna Li, která byla zaneprázdněna vyhledáváním lidí, neslyšela volání od cizího člověka.

  Proto Weng Lixuan přímo poslal zprávu HeChat s He Jiangem, aby informoval, že byly nalezeny tři děti. Pomocná policie: Interakce s kruhem přátel v sousedství - He Jiang okamžitě kontaktoval Xie Zhiguang, asistenta policisty z policejního úřadu komunity Huiqiao, který byl ve službě po obdržení zprávy.

  Kolem 20:40 dorazila na místo Xie Zhiguang a odvezla dítě zpět do policejní kanceláře v Huiqiao New Town. „Když jsem poprvé dorazil, viděl jsem tři děti sedět před obchodem a hrát si. Bál jsem se, že poběží, tak jsem držel dvě mladší děti za ruku a druhá starší dívka držela ruku své sestry.

  Čtyři lidé Pojďme zpět do policejní kanceláře společně ruku v ruce. “Xie Zhiguang řekla:„ Tři děti jsou po cestě velmi zlobivé, mluví a smějí se.

  Zeptala jsem se také starší dívkyVaše matka dlouho plakala a hledala vás, “řekla dívka škodolibě,„ Opravdu, lžete mi.

  ““ Kolem 20:50 se Xie Zhiguang s dítětem vrátili na policejní úřad komunity Huiqiao.

  V té době čekali zde rodiče tří dětí a děti se vrátily do náruče. Paní Li a její manžel opakovaně vyjádřili policii vděčnost. Kam dítě chodilo celý den? Včera matka dítěte, slečna Li, novinářům řekla: „Nejstarší dcera mi řekla, že když odešli z domova, šli do nedaleké okresní knihovny Baiyun, přečetli si 6 hodin knih a koupili si jídlo s pouhými 10 juany v kapse poledne.

  Všichni tři jedli společně. Pak šli asi 2 kilometry po letištní cestě směrem k Jiahe. Potom jsem se otočil a šel směrem k domovu a večer jsem bloudil po silnici poblíž mého domu. Po incidentu poslal He Jiang, zástupce ředitele policejní stanice v Xinshi, fotografie nalezených dětí a pomocné policie, které ruku v ruce vedly tři děti zpět k policejní kanceláři prostřednictvím WeChat „Správa veřejné bezpečnosti v komunitě Xinshi“, aby kruh přátel WeChat.

  Za půl hodiny jsem dostal 186 lajků.

 46 komentářů.

  Reportér se dozvěděl, že účet WeChat „Správa veřejné bezpečnosti komunity Xinshi Community“ má celkem 3 086 netizenů, z nichž většina jsou vlastníci, rezidenti a vlastníci firem v Xinshi Street. Obrázek „velkých rukou, které drží malé ruce“, byl také přenesen do mnoha majitelů komunit v komunitě Huiqiao, což vyvolalo vášnivé diskuse, „malé ruce, které drží velké ruce, tak srdečné“, „Je strýc policie spolehlivý“! „Z procesu sledování lidí a lajků cítíme, že síla sousedství je velmi silná. Sousedství je ochotno přidat mě do WeChat, spřátelit se se mnou a je ochotno poskytnout různé vodítka, které nám pomohou pracovat.

“ Řekl Jiang, že účet WeChat je v policii Je postaven most s okolím a každá podobná a zpětná vazba jsou pobídkou. (Reportér Guangbao Xiao Guilai) odpovědný redaktor:Zou Shaohuan.