Zdraví

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai

souhrn

Tianshan Net News (reportér korespondent Yang Xiaodong), nedávno hostitelem odboru propagandy Výboru strany Fuhai County v Sin-ťiangu, organizovaného Kulturním a sportovním úřadem v okrese Fuhai a spoluorganizátorem Kulturního centra okresu Fuhai a County Art Troupe, kulturní aktivita na náměstí 16. sta dní v okrese Fuhai, radostně zpívala a tancovala. Opona odstartovala. V roce 2017 se uskutečnily kulturní aktivity na náměstí Bairi v okrese FuhaiPoslouchejte večírek, sledujte večírek a budujte nádhernou komunistickou stranu Sin-ťiang

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai-0

  Tianshan Net News (reportér korespondent Yang Xiaodong), nedávno hostitelem odboru propagandy Výboru strany Fuhai County v Sin-ťiangu, organizovaného Kulturním a sportovním úřadem v okrese Fuhai a spoluorganizátorem Kulturního centra okresu Fuhai a County Art Troupe, kulturní aktivita na náměstí 16.

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai-1

   sta dní v okrese Fuhai, radostně zpívala a tancovala. Opona odstartovala. V roce 2017 se uskutečnily kulturní aktivity na náměstí Bairi v okrese Fuhai„Poslouchejte večírek, sledujte večírek, budujte krásný Sin-ťiang a realizujte sen o vlasti“ jako téma, úzce se zaměřte na realizaci obecného cíle sociální stability a dlouhodobé stability, osvojte si propagandistická a kulturní oddělení, připravit jeviště a různé pracovní výbory, systémy, oddělení a komunity na místní úrovni Forma představení zdůrazňuje téma „Budování krásného Sin-ťiangu k uskutečnění snu o vlasti“,Nechte široké masy lidí vystoupit na jeviště prostřednictvím různých forem kulturních aktivit, aby se zaměřily na zobrazování nových úspěchů, nového výhledu a nové atmosféry hospodářského a sociálního rozvoje okresu Fuhai.

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai-2

   Obsah celého představení je živý a živý, téma je jasné a duch doby je zpíván ve formě literatury a umění, ukazující nový styl lidí s charakteristickými rysy doby a inovacemi,Získala lásku a přivítání širokého publika a stala se nádhernou scenérií na umělecké scéně v okrese Fuhai. Poskytuje kulturní hostinu lidem všech etnických skupin a obohacuje také duchovní a kulturní život lidí.

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai-3

   . Rozumí se, že kulturní aktivity náměstí Hundred Days Square v okrese Fuhai se úspěšně konaly již 15krát. Úspěšné pořádání těchto aktivit ukazuje na ráznost a vitalitu zemědělců a pastevců různých etnických skupin v okrese Fuhai. Pozitivní mentální rozhled vyzdvihl hlavní téma národní jednoty, harmonie a stability a po jídle se stal nepostradatelným duchovním svátkem pro obyvatele všech etnických skupin v okrese Fuhai.

Otevírá se kulturní akce 16. století na náměstí v okrese Fuhai-4

.